Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe világosbarna folyás 9....

Enyhe világosbarna folyás 9. dpo-n mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még 3 napom van a nemvártig, menstruáció előtt szokott lenni barna folyásom, de az nagyon sötét színű, szinte fekete és egy napig tart. Az orvosom felírt Utrogestant a sárgatest elégtelenség miatt. Az első pozitív teszttől kellene használnom, ezért elég korán elkezdtem tesztelni. Persze negatív lett.

De a barnázás miatt megijedtem, ezért két hülyekapszulát elhasználtam, mert nem árthatok vele.


Volt már egy problémamentes terhességem, akkor barna folyást nem tapasztaltam. A hőm fent van, 36,9. Ovutesztet használtam, így tudom biztosra a tüszőrepedésem időpontját. 18-án volt pozitív, negatív pedig 19-én, tehát akkor volt az ovum. A luteális szakaszom általában 13 napos. Az lehet, hogy most 3 nappal rövidebb, és ez már a mensi előszele?

Mit gondoltok?


2016. dec. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Beagyazodastol ia lehet. Nem gondolnam, hogy 3 nappal korábban jönne meg bar akar ez is benne van a pakliban csak a 10 nap lutealis nagyon rövid lenne. Viszont pszihesen bármire képes az ember amikor nagyon a testére es a fogantatásra koncentrál. Kívánom, hogy beagyazodas legyen.
2016. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Beágyazódásos vérzés volt. :))
2017. jan. 5. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulalok! 😊
2017. jan. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem mai kérdés, de ugyan ebben a helyzetben vagyok, követett ciklusban 8-9 dpo-on kevés barnás folyásom van. Mai teszten valami maszat, pozitívnak nem mondható. Megkérdezhetem mikor teszteltél pozitívat?

Köszönöm szépen!

B

2023. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!