Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vannak ezek? Hasfájás,...

Zylan kérdése:

Mitől vannak ezek? Hasfájás, szúró fájdalmat is érzek, sokat tüsszögök, világosbarna folyás menstruáció előtt ami alig volt észrevehető, fáradékony vagyok és néha szédülök, többször mérem a testhőmérsékletem, mindig magasabb mint37 fok, átlagban37.2

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj. ha pozitív menj orvoshoz, várandósság alatt szúró fájdalom, barnás folyás nem jó. Bármi probléma lehet, ha pozitív a teszt azonnal orvos.
2012. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Barnásabb folyásom menstruáció előtt volt pár nappal.Szerintem a teszt még korai lenne,várok holnapig vagy szombatig.A folyásról:szinte észre se lehetett venni és világosbarnás rózsaszínes volt,kis mennyiségű.

Olvastam,hogy a szúró fájdalom lehet a beágyazódás jele is.Ez igaz?

2012. aug. 16. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Nem tudom, lehet e szúró fájdalom a beágyazódástól, nekem egyik babánál sem volt beágyazódás idején bármiféle fájdalom, de ettől függetlenül olvastam már,hogy van aki "megérzi". Nekem méhenkívülinél (2x is volt,sajnos e végett mindkét petevezetékem elvesztettem) mensi elmaradása után két héttel barnázás, és szúró fájdalom volt. de ahogy írtam, ez már a mensi elmaradása után két héttel volt, amikor már régen pozitív volt a teszt. sajnos azonban ciszta is okozhat szúró fájdalmat, abban is volt részem, műtétem:( a magas hő viszont jó jel lehet:)
2012. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom a veled történt dolgokat,biztos nem lehet/lehetett könnyű dolgod :(

Nem tudom igazából mitől fájhatott,fájhat.Már gyengébbek a fájdalmak,ma még nem is volt :)

Aggódok,mert már nagyon szeretnék babát és ilyen még sosem jelentkezett nálam,amikor jelentkezett egyből a beágyazódás jutott eszembe,de nem voltam és nem is vagyok benne biztos.

2012. aug. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!