Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Na, én is jelentkezem az ominózus kérdéssel... habár nagyon kicsi rá az esély.


Barátom dec. 12-én óvszer nélkül a hüvelyemhez nyomta/dörzsölte a farkát, alig a hegye ment be csupán. Elmentem két napra rá nődokihoz más miatt, de azért rákérdeztem, hogy vegyek-e be 72 órásat, ő viszont lebeszélt róla.


A melleim már 10. napja fájdalmasan feszülnek és a kétszeresükre nőttek. A mensimnek tegnap kellett volna megjönnie, már jó ideje sosem késett. :/


Induljak tesztet venni?


2016. dec. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ne indulj.
2016. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :D Remélem, csak az idegeskedés miatt rendetlenkedik a szervezetem.
2016. dec. 28. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Azért elég valószínűtlen, hogy terhes vagy.

A melleid meg valószínűleg azért ilyenek, mert meg fog jönni a vérzésed. Késni meg bármitől késhet még olyannak is, akinek hosszú évek óta beállt ciklusuk van. Nekem hosszú évek óta 24-25 napos ciklusaim vannak, aztán pár hónapja meg 28 napra jött csak meg.

Ha terhes is lennél, akkor a december 12-ei aktusból még tüneteid sem lennének, legalábbis a 10 napja tartó mellfájdalmat pláne nem igazolná.

Ugyanis a sikeres aktust követően ugye először megtörténik a megtermékenyítés, majd kb. még 10 nap a beágyazódás, a beágyazódást követen kezd el termelődni a hcg nevű hormon, ami a tüneteket okozza. Tehát a tüneteidet biztos, hogy nem a terhesség okozza, viszont hormonális oka lehet.

Nekem is mindig van mellfájdalmam menzesz előtt, van, hogy 1 héttel, másfél héttel, de van, hogy menzesz előtt 1-2 nappal, és most még viszkettek is a melleim, mielőtt megjött volna. És ahogy megjött, úgy elmúlt a fájdalom és a viszketés is.

2016. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tartalmas választ! :)
2016. dec. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!