Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem valaki már tapasztalt...

Remélem valaki már tapasztalt hasonlót. Október 31. -én jött meg utoljára, november 10.14,20 és 21. -én voltunk együtt védekezés nélkül a párommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
December 24. -én kellett volna megjönnie (hozzáteszem nekem általában mindig pontosan szokott megjönni) Reggel ahogy kikeltem az ágyból meg is volt a zúdulós megjött érzés de semmi sem volt.26-28-án volt egy kis barnás folt de semmi extra. Ma délután 29. -én teszteltem egyet mert már nagyon ideges voltam, de sajnos negatív lett. Most egy minimális vérzésem van, de az sem az igazi, még csak egy betétet vagy egy tampont sem használtam el az elmúlt 5 napban. Szerintetek? Van még esélyem a terhességre?

2016. dec. 29. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, tesztelj reggel.
2016. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem kisbaba van a dologban.
2016. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Továbbra sincs különösebb nagy mennyiségű élénk piros, darabos vérzésem, inkább barnás. Pár napot várok még szerintem, hogy beindul-e jobban. Vettem még egy tesztet pár nap múlva reggel csinálok egy újabbat.
2016. dec. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!