Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 2. án együtt voltam...

November 2. án együtt voltam a barátommal védekezés nélkül 8. án megjött a menszeszem 3napig volt meg. Azóta magas a testhőm, a pulzusom is, néha szúr a hasam. A fejem is fáj, a cigitől szédülök! Lehetséges a terhesség? Mikor csinálhatok tesztet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár most. Ha abból az aktusból lennél terhes (aminek nem sok az esélye egyébként), akkor már kimutatná.
2012. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor írnak ilyen kérdéseket de ha megjött a menstruációd akkor nagyon nagyon kicsi az esély a teherbeesésre!Ezek a tünetek akármitől lehetnek,nem kifejezetten terhességi tünetek.Legbiztosabb ha tesztet csinálsz.
2012. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom csinálj egy tesztet,mert terhesség mellett is megjöhet.És mivel írod,hogy csak 3 napig volt,az sztem kicsit rövid idő.Szóval igen,lehetsz terhes.Csinálj egy tesztet és abból kiderül!
2012. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet h lehetnek bármi tünetei, csak elég furcsa tünetek!
2012. nov. 19. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz terhes,van aki végig menstruál!
2012. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!