Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba szerintetek?

Lehet baba szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisbabát szeretnénk a férjemmel,még csak ez a második probálkozós hónapunk.Pénteken napra pontosan megjött,gondoltam na megint nem jött össze,de most nem tudom. Nekem mindig napra pontosan 4 napig tart,most pénteken normálisan megvolt tegnap már olyan volt mint máskor 4. nap ma pedig szinte semmi csak egy nagyon pici barnázás. Szerintetek lehet baba? Akinek volt menstruációja terhesség elején milyen volt? Köszönöm előre idls.


2017. jan. 1. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagy terhes , nèha ez is elofordul. Nekem ezen E vitamin srgitett. Napi 400mg! Doki ajanlotta. Parodnak is erdemed szedni.:)
2017. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem most csak szimplán ilyen volt a vérzésed.

Nekem is volt ilyen már, hogy megjött, de nagyon kevés volt, inkább barnázás és az is csak nagyon rövid ideig a megszokottnál. Mi akkor nem terveztünk gyereket, mert már volt és többet nem szeretnénk, de mivel aki nemi életet él, száz százalékos védekezési módszer nincs, így csináltam a biztonság kedvéért egy tesztet. Negatív lett, természetesen terhes sem voltam.

Nagyon régóta menstruálok, beállt ciklussal, szóval van, hogy még így is van másabb menzesz az megszokottól, nem feltétlenül terhesség okozza.

De mivel ti tervezitek, csinálhatsz tesztet, de ez nem feltétlenül csak babába utalhat.

2017. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!