Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt két csíkja...

A terhességi teszt két csíkja az évek során ugyanúgy megmarad?

Figyelt kérdés

Találtam itthon egy tesztet, nem elrejtve, amin két csík látszik, az egyik halványabb. Ami ugye azt jelenti hogy pozitív.

Lehetséges, hogy ez az 5 éves öcsém régi tesztje, vagy az évek alatt az már "elhalványulna"?

Kérlek segítsetek, nagyon fontos!!


2017. jan. 2. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, amint elhalványul és van olyan teszt, amin sok év múlva is látszik.
2017. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*ja de eleve nem kell a két csíknak ugyanolyannak lennie! Frissen is lehet halvány és az ugyanolyan pozitív.


Azaz nem tudod eldönteni, hogy mikorit talált@l.

2017. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van aki pl. babanaplóba is beragasztja. Nekem is megvan még, 8 hónap alatt picit sárgás lett, nem olyan fehér, de a két csík ugyanolyan.
2017. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam tesztje is latszik meg, 3 eves ! ( x-epiles teszt)
2017. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet régi teszt is, mert nem tűnik el évek múltán sem és friss is, de egyszerűbb lenne, ha megkérdeznéd anyukádat, hogy lesz-e mégegy kistesó. 😁
2017. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 2. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eltettem, látszik. Ő lett volna a második... De most más a második :)
2017. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!