Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utan 13-14. napon...

Mensi utan 13-14. napon voltunk egyutt a parommal,28- max 30naposak a ciklusaim. Mennyi az eselye szerintetek a terhessegnek?

Figyelt kérdés
Egyuttlet utan nem mentem el tisztalkodni, agyban maradtam, es masnap reggel mikor felkeltem viz allagu "anyag" folyt ki belolem. Masnap halvanyrozsaszines folyasom volt. Szeretnenk babat, de most varnom kell a kovetkezo nem vartig :) Szerintetek mennyire lehet sikeres a dolog?

2017. jan. 2. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

28 napos ciklus mellett a 17. napon voltunk egyutt...kisparnat raktam 'poenbol' magam ala. Ha osszejon osszejon, ha nem nem alapon.

Kovetkezo menszeszem mar nem jott meg. Kislány lesz. Az ondo allaga lesz "vizes", az folyt ki....reméljük a lényeg már tovább ment :)

Tehát az esély megvan.


37hkm

2017. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

50-50

Vagy sikerült, vagy nem.

2017. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó esélye van.
2017. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is raktam kisparnat magam ala, koszonom a valaszokat! Meg irjatok, ki hogyan volt! Erdekel :)
2017. jan. 2. 19:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja es gratulalok a babahoz! :-)
2017. jan. 2. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Ovulaltal is alamikor azokon a napokon? Nekem is hasonloak a ciklusaim es honapokig azokon a napokon csinaltuk amikor elvileg peteeresem lehetett (13-16). De kiderult hogy nekem eleg keson, a 22ik napon van eleg keves esellyel a terhessegre. Nem akarlak megilyeszteni, de ha megse leszel terhes, a kovetkezo honapban nezd meg mikor ovulalsz. En is megsporolhattam volna tobb mint fel evet ha megnezem:(
2017. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ovulaltam, de hogy oszinte legyek fogalmam sincs, nem ereztem semmit. Naptar szerint jokor voltunk egyutt, aztan majd kiderul... enyhe mellerzekenysegem van, es feltunoen jobb lett az etvagyam, bar ez nemtudom evvel osszekotheto e !? Mensitol szamitott 13. es 14. napon voltunk egyutt, azota pedig 5. nap telt meg csak el. Azert remenykedem, de nem akarok bekepzelni semmit.
2017. jan. 3. 23:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam, ovulacio elvileg meg nem volt ugye mert az peteeres utan 10-12 nappal van. Ha jol tudom. A peteeresem volt elvileg akkor amikor egyutt voltunk... mivel szabalyos 28naposak a ciklusaim, maximum 30 szokott lenni.
2017. jan. 3. 23:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem ma :)
2017. jan. 12. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves kérdező! Viszont kijavítanálak. Az ovuláció az a tüszőrepedés és utána van 7-12 nappal a beágyazódás.
2017. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!