Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor lett elöször pozi...

Kinek mikor lett elöször pozi a tesztje? Volt valami tünete, elöjele is a terhességnek?

Figyelt kérdés
4 nap késés/nega teszt - még várok
2016. nov. 22. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Nekem 7nap utan, a kesoi ovum miatt.
2016. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 10hó alatt jött össze. Mikor már nem feszültem rá és elengedtem, akkor késett 4 napja... de teljesen éreztem, hogy meg fog jönni, fájt a hasam,meg a cicim. Aztán férjem unszolására csináltam egy tesztet es erős pozitív lett.

Drukkolok neked!

2016. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Most 4 nappal a menzesz elött:) nem volt tünet csak mostanába jönnek (1hete késik lassan)


Kislányomnál 3 nap késésnél lett pozi. De ő késöbb fogant. Nála is a nemvárt utan kb 1 héttel jöttek a tünetek.


Tünetek: Most aluszékonyság, mellfeszülés, gyakori pisi;)


Lányomnál: émelygés, étel-szag undor, fáradság, gyakori pisi..

2016. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, megörjít ez a bizonytalanság.
2016. nov. 22. 14:20
 5/65 A kérdező kommentje:
Nekem nincs tünetem, csak néha sźúrásokat érzek a méhemben. PMS tünetnél mindíg a petefészkek görcsölnek, de úgy hogy még a lábam is beleremegett néha. Most ez nincs.
2016. nov. 22. 14:22
 6/65 anonim ***** válasza:
Nemvart napján. Már napokkal előtte éreztem valamit, de öt sikertelen túlpörgött hónapon voltam túl, éppen elhatároztam, hogy elengedem ezt az egészet, mert tisztára behulyultem. Határozott pms tuneteim voltak, ahogy mindig minden hónapban. Mivel nem volt tervben, hogy tesztelek, nem is reggeli mintából teszteltem végül, hanem délután. És csak azert, mert ki akartam hajítani azt az egy db tesztet, ami még a fiókban lapult, végül meggondoltam magam és az esélytelenek nyugalmával teszteltem késő délután erős pozit. Ennek mar éppen ket éve :)
2016. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 ReniAdam ***** válasza:
100%
Nekem mindket gyerek elso ovubol lett. Az elsonel semmi tunetem nem volt es csak ugy vettuk eszre hogy egesz nap nem jott meg. Eros pozit teszteltem. A masodiknal volegy egyszeri barnazasom ket napra ra majdnem elajultam fajt a derekam igy aznap csinaltam egy tesztet ami halvany pozi lett a nem vart napjan nem jott meg. Ujabb teszt az mar rendes pozi lett. Most nem terveztunk babat de 2 napja megint egyszeri barnazasom volt es tegnap ota leszakad a derekam nem is merek tesztelni mert a ferjemmel beszelgettunk rola hogy esetleg lesz harmadik de azt mondta augusztus fele esetleg beszelhetunk rola. Hat en orulnek es inkabb vinnem a masik kettot is magammal itthonrol de el biztos nem vetetnem.
2016. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:

ovu+12 nap mindháromnál :)

18 napnál már mutatnia kellene! :(

2016. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Reni, nagyon helyes, hogy kiállsz magatokért. Én sem engedném elvetetni. Ahol kettö elfér, szerintem ott a harmadiknak is jut :) Sok sikert neked!
2016. nov. 23. 07:00
 10/65 A kérdező kommentje:
5. nap - tegnap azt hittem, hogy meg fog jönni picit görcsölgettem ,de nagy semmi. Ha vasárnapig nem jön meg, akkor hétön bizony doki nyílegyenesen. Szerintem újabb tesztet is csak vasárnap fogok csinálni.
2016. nov. 23. 07:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!