Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Down szűrés fontos?

Boglar.kov kérdése:

Down szűrés fontos?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes uh-n es nem csinaltattam ilyen vizsgalatot.. lehet meg ?
2017. jan. 2. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg a 12. heti ultrahangon ezt megnézik, ebből 70%-os pontossággal tudják, hogy egészséges-e, a kombinált tesztnél vérvétel is van, 90% pontosságú, de pénzbe kerül.
2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom. Elvileg a fejredő, orr csont es comb csontbol deritik ki mert ilyen tunetei lehetnek a dawn koros magzatnak/ babának.

Bozhatok ezekben? Ha ez rendben van? Vagy inkabb vegezzem al a vizsgalatot.?

2017. jan. 2. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még 8 hetes vagyok de engem is érdekel hogy érdemes vagy nem
2017. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam a kombinált tesztet, de önmagában az ultrahang is szűrés, számomra nem lett volna megnyugtató csak ultrahangot csináltatni, 35 éves vagyok.
2017. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Mindenki ahogy jónak látja.

A tarkóredő egy dolog, de sajnos nem garantál semmit. Igaz a kombinált teszt sem de itt sokkal jobbak a számok, 90-95%. Csak a tarkóredőjét nem tudom.

Meg tudod csináltatni 14 hetes korig.

2017. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia,az uh alapjan azt mondtak ne aggodjunk nincs baj,egy aprocska elterest talaltak a szivnel,de azt mondtak,hogy meg picike es boven van ideje fejlodni,altalaban nem is jelent gondot,hat nekunk a vervetellel egyutt 1:85 jott ki a down-ra :(orrcsont,tarkoredo,labak,kezek minden tuti.

most izgulunk dec 22ota,mert csak a heten mehetunk biopsziara.

2017. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A valasu lemaradt,lehet meg ha jol tudom 13+6ig veszik a kombinalthoz a vert,de javitsatok ki ha hulyeseget irtam
2017. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki h azért "nem érdemes" mert a vérvételes vizsgálat nem teljes pontosságú. Mutathat rosszat amikor semmi baj ès mutathatja h minden rendben holott nincs. Mondta h nem egy kismamája aggódta végig a terhességet mert eltérést mutatott a teszt, de hála Istennek nem volt baj. Mi nem csináltattuk meg, ezért sem, nem akartam idegeskedni, másrészt nem befolyásolt volna semmit. A férjemmel akkor sem vetettük volna el a babát ha rossz eredmény lett volna. Végül egészséges kisfiunk született.
2017. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. :) en azert ma megcsinaltattam a vizsgalatot.. ennyi penzt nem sajnalok ra a babam egeszsegeert!
2017. jan. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!