Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szűk a hüvelyem és kicsit...

Ha szűk a hüvelyem és kicsit hatol belém lehet baba?

Figyelt kérdés
Szűk a hüvelyem, érzem is mert a szeretkezés és a nődoki is mondta, h átlagosnál szűkebb. Párom ha kicsit tud csak behatolni, nem mindig teljesen összejöhet a baba? Felspriccel addig amíg kell? Utána legalább fél órát pihenek mindig. Misszionárius pózban szoktuk.

2017. jan. 2. 21:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*érzem is szeretkezés közben, h fáj
2017. jan. 2. 21:34
 2/15 anonim válasza:
100%
Igen lehet baba
2017. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Akarattal mindent el lehet érni mivel a hüvely hihetetlenül tágulékony, csak épp az akarat hiányzik belőled!

Legalábbis a "misszionárius póz" és a "párom" kifejezés erre utal!


Ettől függetlenül ha nincs szerencséd még teherbe is eshetsz.

2017. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem értelek utolsó! Miféle akarat, mi köze a szavaknak hozzá? Teherbe szeretnék esni!
2017. jan. 2. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak nekem furcsa, ha egy felnött nö semmilyen anatómiai ismetettel nem rendelkezik?
2017. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kérdésre választ várok, köszi!!! Fél éve próbálkozunk, nagyon szeretnénk! És ez van, eszembe jutnak ilyen-olyan kérdések! Ki szokott folyni is sperma, bízom benne amennyi kell, be is megy és ottmarad! Tudom, 1 hímivarsejt elég, de minél több jut be, annál nagyobb esély!?
2017. jan. 2. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Használj ovu tesztet. Nekünk úgy lett a második baba. Most a harmadiknal is fogok használni.
2017. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet így is esni, nem emiatt nem jön össze, főleg ha fekszel is utána, befolyik a sperma ahova kell, esetleg tegyél kispárnát a derekad alá.
2017. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
E hónapba kezdtem használni az ovutesztet, a mensim sem pontos, 28-34 az átlag ciklushossz. Eddig negatív volt, ma vok a 18. ciklusnapon. Persze ha negatív, akkor is bújunk..:) Szoktam kisparnát is tenni a fenekem alá.
2017. jan. 3. 08:34
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom nagyon szűk szokott lenni amikor rövid az előjáték, de egy alkalommal sikerült úgy ellazulnia, hogy az öklöm is befért.


Nyilván nagyobb az esély a gyermek áldásra, ha el tudsz lazulni.

A hüvely nagyon ki tud tágulni, csak idő kell hozzá.

Gondolj csak bele, hogy később majd egy baba fejének is át kell férni a hüvelyen.


Képzeld el, hogy egy vízipisztollyal szeretnél a szádba spriccelni egy finom italt. Ha zárva van a szád, akkor több megy mellé és kevesebb jut bele, ilyen egyszerű ez is.

A hüvely azonban zártabb mint a szád, hiszen már a bejáratot is két ajak védi, plusz még belül is van számos redő.


Én egy három gyermekes apa vagyok.


Az első baba véletlenül csúszott be, másképpen fogalmazva szerelemből fogant.


A második babát megterveztük, amikor a párom már nem szoptatott. Mindketten szerettünk volna egy kistestvért, sokat dolgoztunk rajta, nézegettük a naptárt, számolgattunk, néha kivártuk legtermékenyebbnek számító napokat, egészséges ételeket fogyasztottunk, de minden próbálkozásunk hiábavalónak tűnt, s közben eltelt 2 év.


Később felhagytunk a tervezgetéssel, számolgatással, úgy csináltuk, akkor és ott, ahogy kedvünk találta. Csodák csodájára hamar megfogant a második baba - kb. 1 hónap alatt -.


Talán mondanom sem kell, hogy a harmadik babát csak úgy véletlenül az ölünkbe pottyantotta a "gólya", de nagyon örülünk neki, mert a szerelmünk gyümölcse.


Az orvosok számára még ma is rejtély, hogy milyen körülmények segítik a gyermekek fogantatását. Egy baráti házaspár kb. 5 éven keresztül próbált összehozni egy babát, orvosok bevonásával, és végül ők is úgy jártak mint mi a második babánkkal.

2017. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!