Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal szeméremajkamnál belül...

Bal szeméremajkamnál belül meg van dagadva, az most visszértágulat, polip vagy csak a baba miatti nyomás miatt olyan? Néha fáj, úgy, mintha nyomnák kifelé a hüvelyem.

Figyelt kérdés

Ezenkívül vastag ereket is látok a hüvelyem alatti részen kívül. Ez súlyosbodik még, vagy csak ennyire jön elő?

25 hetes kismama



2012. máj. 14. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Orvos?
2012. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Médea 13!


Imádlak :D

2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen igen létezik hüvely viszér ilyenkor! Nem baj el fog múlni! Én is megijedtem de megnyugtatott a doki! Most a 2.babámmal vok terhes és most meg 3 db kis dudorom lett de kamilláztam meg körömvirág krémeztem elmúlt!De mondta doki ismét h van ilyen és elmúlik mindig! Nyugizz! :)
2012. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, holnap megyek úgyis dokihoz, csak gondoltam előtte informálódom, valakinek volt -e ilyen. SZTK-s rendelés van csak itt kismamáknak, de az orvosok maguktól semmit nem mondanak, faggatni kell őket mindenről.

:( Akkor is szűkszavúak.

2012. máj. 14. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, azt mondta az orvosom hogy ödémás ott is.
2012. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, mit értesz az alatt, hogy ödémás? Te máshol is fel voltál dagadva? Nekem csak ott van 1 kis részen.
2012. máj. 14. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?Majd írd meg mit mondott?
2012. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmit sem mondott rá. :( Azt sem, hogy mi az, csak olyasmit mondott, nem emlékszem már pontosan, hogy az nem gond... Kérdeztem, szülhetek -e gátvédelemmel, azt mondta igen. Hát nem tudom... Annyira siettetett, hogy kérdezni sem tudtam tőle hirtelen. :(
2012. máj. 15. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem, igaz, az enyém nem fáj, de elég csúnya, és néha olyan érzésem van, mint egy egész napos biciklitúra után... A doki szerint nem baj, a szülés után visszahúzódik. Hát nagyon remélem! :-)
2012. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is olyasmi érzésem van, mint neked. És azt nem mondta a dokid, hogy mi az valójában, és mi okozza?
2012. máj. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!