Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt halványul...

Terhességi teszt halványul majd erősödik, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnapi tesztem halványabb lett, mint az tegnapelőtti. Megijedtem. Ma megint csináltam egy tesztet, ami viszont olyan erős lett, mint a tegnapelőtti.

Ilyenről még nem hallottam. Mindhárom tesztet első vizeletből készítettem, és mindegyik ugyanaz a márka (x-epil) Van okom aggodalomra?


2017. jan. 4. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Első terhességemnél naponta látványosan erősödött a teszt csík, ezért aggaszt nagyon..
2017. jan. 4. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én pozi teszt után nem teszteltem többet és nem is értem mi értelme van.
2017. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Bármilyen oka lehet, akár az is, hogy kevesebbet ittál, többet aludtál, stb. Nekem is azt mondta a nődokim, hogy egy pozitív teszt után ne idegeljem magam azzal, hogy csinálok többet is, ennél jobban úgyse leszek terhes. :)
2017. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pozinak látod mindegyiket akkor nincs okod aggodalomra,csak sreszeled magad feleslegesen.Gratulálok
2017. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pockooo válasza:
32%
Én az első erős pozi tesztnél már sz@rnák többet csinálni, bocsi a kifejezésért de ezt máshogy nem tudtam megfogalmazni. Kövi lépés az orvos! ;)
2017. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pozi? POZI! A hcg teszt NEM a hormonszint meresere szolgal, hanem a hcg szint èrzèkelèsére.. A falat kaparom ilyenkor.:(
2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi lett a vége, ha olvasod még…?

nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!