Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4-5 nappal terhess...

Mensi előtt 4-5 nappal terhességi tesztet érdemescsinálni?

Figyelt kérdés
9-10-re nem várom a mensit, szerintetek érdemes-e már tesztet csinálni vagy korai még? A melleim érzékenyek,fájnak, egyéb tüneteim kb 1 hete szurkált az alhasam. Vagy ez lehet a megjön nemsokára tünet is :(
2017. jan. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyire korán sok értelme még nincs, csak vettél egy jó drága tesztet abban a reményben, hátha...

Ha negatív lesz, legfeljebb elkeseredsz, pedig még lehet abból bármi egy hét múlva.


Nem tudom, ki hozta divatba ezt az állandó tesztelgetést, de semmi értelme. Én néha csak röhögök, hogy valaki minden hónapban 5 tesztel ellő a nemvárt előtt, és ha pozitív, utána még 5, hogy "erősödik-e", hogy tudja magát mind idegesíteni.


Nekem a két terhességre elég volt három teszt, összesen.

2017. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Tapasztalatból mondom.

2017. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!