Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal a várható menzesz...

Párommal a várható menzesz előtt 3 nappal voltunk együtt. Az óvszer kiszakadt, és túl későn vettük észre. Nem vettem be esemény utáni tablettát. Lehetek terhes? Már késik 1-2 napja. Lehet az idegességtől is?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen, lehetsz terhes, és igen, késhet a stressz miatt is.

Erre való a terhességi teszt, hogy kiderüljön, mi újság.

2016. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet, negatív lett. Remélem nem volt túl korai és jó eredményt mutat.
2016. dec. 30. 18:38
 3/8 anonim válasza:
73%

valaki mondja már el nekem hogy hogy tud kiszakadni a gumi?

lassan 15 éve hogy szexelek, pár karton gumit már elhasználtam, de soha nem szakadt ki egy sem!?!?!

sőt tovább megyek, az elég tág baráti társaságomban sem hallottam olyat hogy bárkinek kiszakadt volna.

egyedül csak kizárólag itt a gyiken olvasni állandóan a "kiszakadt gumi" esetéről :D

egyébként az én teóriám az erre, hogy simán gumi nélkül csinálják, a gyerek meg suta és tele élvezi a csajt, majd a kioktató "me' méééé' nem védekező'" válaszok elkerülése miatt inkább bedobják a kiszakadt gumis dumát :D

nonszensz hogy ilyen silány óvszerek lennének a piacon...

2016. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én nem tág baráti körömben pedig már ugyanígy előfordult ilyen baleset. Azért az a latex sem megsemmisíthetetlen meg kiszakíthatatlan.
2016. dec. 30. 18:43
 5/8 anonim válasza:
38%
Kedves kérdező , az előjátéknal az orális kényeztetés el meg nem kell használni óvszert ,annyira durván fogazni meg pláne nem kelll ,hogy meg az óvszer is ki szakadjon!
2016. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól számolok az eset kb 5 napha volt. A negatív teszt semmit nem ér, mivel aktus után kb 10-14 nappal mutat pizit a teszt.

Védekezni kellene...a kiszakadt gumit én sem hiszem...

Nekem sem szakadt ki sosem. Olyan baleset volt, hogy lecsúszott, de nem kiszakadt.

2016. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22%
igen maga kedves hölgyem !! :: terhes!!
2016. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Lehetsz terhes de ezer mástól is késhet. Majd kiderül nemsokára.


Amúgy hogy lehet olyan későn észrevenni a "balesetet" hogy ne maradjon idő esemény utánira? 3 nap múlva megnéztétek a használt gumit és jééé kiszakadt vagy mi? Mert hogy 3 nap van az esemény utánira.

2016. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!