Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjön rendesen, attól függetl...

Megjön rendesen, attól független lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lehet rá bármi esély hogy így is terhes legyek annak ellenére, hogy már harmadjára jön meg az eset óta, és mindháromszor olyan volt mint előtte? Csak mert van pár (3-4) terhességhez hasonló tünetem
2017. jan. 4. 19:13
 1/3 Pockooo válasza:
Kívancsi lennék a tünetekre.. De így szerintem nem vagy az, illetve hallottam már arról hogy ennek ellenére valaki végig menstruálta a terhességét és olyanról is hogy csak akkor tudta meg hogy terhes amikor beindult a szülés. De valószínű hogy beképzeled... Vagy csinálj egy tesztet az majd válaszol a kérdésedre :)
2017. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyankor gyengebb a verzes es fel vagy 1napos
2017. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kívánósság, hányinger néha, alhasi fájdalom, fáradékonyság és mostanában elkezdtem hízni. Lehet tényleg csak beképzelem, mert nagyon parázok tőle, nem jött el még az ideje :/ Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!