Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után kb. hány...

Beágyazódás után kb. hány nappal tesztelhetek már?

Figyelt kérdés

Tegnap fájtak a petefészkeim,meg majd leszakadt a derekam meg a hasam.Ma már nem érzek semmit!

Lehet a beágyazódást érezhettem tegnap?

Tegnaphoz 1 hete volt inszemem.


2010. máj. 4. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az inszemhez nem értek, de mi 17-én, vagy 18-án alkottunk egy gyermeket, és most vasárnap mutatta ki a teszt, előtte pénteken még semmit sem mutatott. Bár múlt hét végén én is éreztem a petefészkeimet. A teszteken ált. a várt menstruáció 1. napjától lehet tesztelni, kérdeztem a gyógyszerésznőt, aki azt mondta, hogy mindegyik ugyanazt tudja, egyforma érzékenyek, de hátha te találsz valami extra korai terhességet mutató tesztet!! Hajrá!!!!
2010. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érzékenyeb tesztek beágyazódás utáni 2.-3. napon már kimutatják, ha baba van.
2010. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom neked mondani, h. nekem ovu után a 10. napon már pozi volt a tesztem. Persze nagyon halványan, de napról napra erősödött. Szóval nekem a beágyazódás után 2-3 napra pozi volt a 10.-es érzékenységű tesztem.
2010. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inszemináció esetén kb fél órával hamarabb lesz pozitív a teszt, mint ha közösüléssel történt volna a fogantatás.


Inszem után várj minimum 12 napot, csak akkor próbálkozz a teszteléssel.

2010. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A beágyazódás egy folyamat ami kb a nem várt napján fejeződik be és addigra termel annyi hcg-t hogy a teszt kimutassa. Nem egy nap alatt történik. Az inszemhez én sem értek, de onnan először tényleg 12-14 nappal tesztelj leghamarabb.

Drukkolok!

2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!