Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic bevalik nem IR-esekné...

Inofolic bevalik nem IR-eseknél is?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az inofolicban folsav és inozitol van. A folsav alapvetöen az egyik legfontosabb a nöi szervezet számára, csak simán kajával szinte lehetetlen a szükséges mennyiséget bevinni a szervezetedbe. Szóval folsavat minden nönek hasznos lenne szednie. Természetesen nem csak IR-eseknek! Annyi, hogy a nögyógyászok ezt minden IR-es és PCOS-os nönek mantrázzák, hogy vagy az inofolicot, vagy valamelyik másik folsavas étrendkiegèszítöt kezdjék el szedni. Ha se IR-es nem vagy, se PCOS-os, viszont tervezel teherbe esni, akkor 2 okból is erösen ajánlott elkezdeni szedni:

1. A baba fejlödésében és például idegcsö záródási rendellenesség elkerülésében játszik nagy szerepet a folsav

2. Az inozitol javítja a petesejt minösègét, ezáltal növeli a teherbeesés esélyét


Szóval ez nem egy olyan készítmény, amit kimondottan IR-eseknek készítettek.

2017. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

KöszI a hosszú választ! A dokim mondta, hogy kiprobalhatom, csak kivancsi vagyok van -e vki , akinek bevált! :) folsavat amùgy is szedek, mert sportolok. Dokim Mondta, hogy terhesseg 16.hetèig Erdemes szedni.

10.hetig napi 1 tasakkal. 16.-Ig fèl tasakkal naponta vagy 2 naponta 1-el! :) mèg varunk 1-2 honapot azutan kiprobaljuk.

3 honapja e vitaminozunk. Hatha használ!!:)

2017. jan. 6. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm nem pcos én az vagyok! Egyszerre keztünk probálkozni, mindíg egyszerre is jött meg. Ilyesmi. De már 2-3 hónapja nekikse nekem sem jött a baba. Aztán én pco irsként doki ajánlotta, persze barátnőmmel mentem gyógyszertárba venni! Ott ugy döntött ő is vesz gyogyszerész ajánlotta neki is probálja ki! Hát 2 ciklusba babás lett el sem hittem!! Aztán rá egy hónapra én is! Neki azóta 2 éves a fia! Nekem sajnos elment a baba 10 héten, inofolikkal megint terhes lettem első honapban de sajnos megint elvetéltem 11 héten! Mint kiderült nem csak pco ir el van nálam gond hanem véralvadással is. Vérrögösödik a vérem arra kapok injekciot clexant, így most vagyok 27 hetes kismami!

Bátran idd az inofolokot hasznos!!

[link]

Anyit hogy én egy nap 2 tasakkal ittam egyet reggel egyet este, plusz femibiont is szedtem délben!

Sok sikert!

2017. jan. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szèpen! :)

Kipróbálom ! 2 tasakkal naponta

2017. jan. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!