Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy az etrende...

Lehetek terhes vagy az etrendem miatt van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez egy nagyon fontos kérdés lenne, es NORMALIS VALASZOKAT VAROK!!

Barátommal 31-én lefeküdtünk, vedekeztunk eloszor, de aztán mondta, hogy próbáljuk meg gumi nelkul is. Megcsináltuk, de nem élvezett belem meg semmi.

Megszivattam h terhes vagyok, na mindegy nem ez a lenyeg de elmondtam neki h nem, na de a lenyeg hogy akkor azt mondta, hogy 7 -12 nap mire beagyazodik a gyerek es csak utana mutatja ki a teszt. Nekem másnap mar megjott, viszont ha 7 nap mire beagyazodik akkor siman lehet terhes mert ha 7 nap utan jott volna meg akkor nem.. Vagy hogy van ez?

Lenyeg, hogy én elmezdtem diétázni stb meg étrend kiegészítőket szedni, es hányingerem van meg folyton faj a hasam.

Ez amiatt van, mert a szervezetem meg nem szokta meg a diétát, meg az etrendkiegeket vagy lehetek terhes is?

(tudom nem itt kene ilyeneket kerdeznem, hanem neten utana nézni, vagy nőgyógyász ilyenek, de gondoltam megprobalom, hatha valaki tud segiteni, tesztet nem akarok meg egyenlore nézni, ameg nem tudom mi van)

Elore is koszonom a válaszokat!

16/L



2017. jan. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,lehetsz terhes.Ilyen fiatalon illene vedekezni.
2017. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
A barátod seggbuta:D 5napig él meg a sperma a legkedvezőbb helyen is. És amúgy védekezzetek,mert nem jó dolog a parázás,a fiatalon váratlan baba még annyira sem!:)
2017. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha menstruáltál az utána levő 7 napban- bár, bocs, de elég zavaros a megfogalmazásod- ha teljes véletlenségből ovuláltál, és megtermékenyült volna a petéd, méhnyálkahártya híján nem lett volna hova beágyazódnia.
2017. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vedekeztunk eloszor:c.

Hatjo, akkor lehet megprobalkozok egy teszttel.

Köszönöm a válaszokat

2017. jan. 7. 19:54
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolso! Vagyis akkor nem?

Mondd h nem

2017. jan. 7. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Nezd,barmi lehet,egy teszt lenne a biztos valasz a kerdesedre.
2017. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ahhh, igazad van.

Nem kerülhetem el úgy látszik:c.

Köszönöm!:)

2017. jan. 7. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:
3.vagyok. 99%, hogy nem. De, ha teljes bizonyosságot szeretnél, vegyél egy tesztet (600-900Ft), és mensi után 12-14 nappal tesztelj.
2017. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oke, nagyon koszonom!
2017. jan. 7. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, nincs biztosíték a számolgatásra. Ha megúsztad, SOHA TÖBBÉ ne engedd egy fiúnak se, hogy gumi nélkül hozzád érjen, amíg nem használsz fogamzásgátlót. Ne hagyd, hogy egy taknyos fiú hülyére vegyen, neki könnyü, te leszel az aki durván megszívja, nem ő!
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!