Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Fogamzásgátlót...

Esztike181999 kérdése:

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót szedek

Figyelt kérdés

Sziasztok már vagy kb 2 éve szedem a fogamzásgátlót sajnos a szedésével problémáim vannak mert van hogy elfelejtem be venni a tabit többször is elő fordult már de amint eszembe jut beveszem de sajnos van olyan is hogy 2 veszek be egymás után már ezis többször fordult élő. De eddig nem volt gond!

Mindig egynapon hagytam abba a tabit es mindig ugyan azon a napon keszdtem el szedni menstru utàn jelen esetemben csütörtök abba hagyása és péntek az elkezdése de a lényeg hogy az utóbbi időben volt egy olyan hogy nem volt időm kiváltani es csak vasárnap tudtam elkezdeni a gyógyszert de nem tudtam pontosan hogy mikor is hagytam abba mar mikor a következő levelet kellett volna elkezdenem így azt gondoltam hogy akkor az az egy hónap ki marad es majd elkezdem menstru első napján közbe az egy hónap alatt is éltem a paromal nemi életet de az elején vagy 2-3 belém jött aztán mondtam neki hogy ne csinálja ezt de volt hogy a végén is belémjött de sehogy nem engedte magát eltolni.... De megjött szokás szerint rendesen a vérzésem elis keztem szedni a következő levél tabbit de már az is elfogyott azaz most csütörtökön fogyott el.... De mar az utóbbi napokban folyton hányingerem van de főleg reggel, este, éjszaka de van hogy napközben is rám jön de sokszor de még nem hánytam de van higy már végső helyzetbe vagyok mást nem vettem észre magamon de most kell ugye megjönie aztán venni akarok tesztet de szerintetek lehetek az??? Köszönöm a válaszokat

És a teszt az 100% azaz nem lehet hibás? Köszi


2017. jan. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet
2017. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ...én ezt nem nevezném szedésnek..hébe hóba eszedbe jut hogy be kellene kapni egy tablettát.Teljesen felborítod a hormonháztartásodat is .Ja csinálj tesztet!
2017. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kérdésed, de van egy nagyon jó megoldás a tabletta leváltására.

(Én is szenvedtem a hülye tablettával, kb 2 évig utána nem voltam hajlandó szedni)

A barátnőm ajánlotta és én már 4 éve használom: Nuvaring.

Hüvelygyűrű. Imádom, havonta 2 alkalommal kell vele foglalkozni (telefon naptárába szoktam beírni a dátumot, csörög is ha esedékes a csere). Gyakorlatilag nem lehet elrontani, mert egy-két nap csúszás nem számít (tájékozatóban minden bent van).

2017. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Válassz más fogamzásgátló módszert (óvszer), mert a tablettaszedés egyik lényeges eleme a rendszeresség. Ezt te nem tudod megvalósítani, így pedig semmi értelme, többet árt, mint használ. A kérdésre válaszolva: simán lehetsz terhes, csoda, hogy eddig megúsztad.
2017. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!