Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yaz fogamzásgátlót használok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yaz fogamzásgátlót használok, bevettem az összes tablettát csak az emlékeztetőket nem és nekem mindig rá négy napra szokott megjönni. Az antibiotikum miatt terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy ma bevettem egy antibiotikumot és félek, hogy ez befolyásolja majd a menstruációt vagy hogy terhes maradok. Lehetséges ez?
2016. nov. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumos kezelés mellett kell a kiegészítő védekezés.
2016. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de mi aaz, hogy terhes MARADSZ?!?!?!? Ha az vagy akkor már felesleges aggódnod, mert a fogamzásgátló nem öli meg a magzatot, maximum összezavarja a kis szervezetet. És antibiotikumot több napig szed az ember, ezalatt, illetve utána egy hétig kiegészítő védekezés ajáánlott.

De még mindig nem értem, hogy maradhatsz terhes?

2016. nov. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!