Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 27-én jött meg...

November 27-én jött meg utoljára, január elején pozitívat teszteltem, de 6-án még semmit nem látott ultrahangon az orvos. Lehet terhesség vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés
30-32 napos szokottlenni a ciklusom.
2017. jan. 8. 08:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Se petezsákot, se méhen kívüli, a lapra semmi terhességet kapcsolatos dolgot nem írt.
2017. jan. 8. 08:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyertelmuen pozitiv volt az a teszt, akkor valoszinuleg terhes vagy.

Teszteltel azota? Pozitiv tovabbra is?

28 napos ciklussal szamolva lettel volna 6-an 5 hetes 5 napos, a hosszabb ciklus miatt ettol ertelemszeruen 2-4 nappal fiatalabb a terhesseged valoszinuleg, ha esetleg a peteeresed is csuszott meg egy kicsit, akkor meg fiatalabb. Valoszinuleg ezert nem latott az orvos semmit.

Lehet hogy emiatt nem latott az orvos semmit.


Hcg vervetelre nem kuldtek el? Mert ilyen esetben azt szoktak csinalni, 2-3 naponta megnezik a hcg-t hogy tenyleg van-e es milyen mertekben emelkedik, illetve visszahivnak meg egy uh-ra altalaban 1 hettel kesobb, hogy kizarjak a mehen kivuli lehetoseget.


Ha ez az orvos semmi ilyet nem rendelt el neked, de a teszted tenyleg pozitiv, akkor keress a kovetkezo het 2. felere egy masik orvos es menj el ujabb uh-ra.

Biztos, hogy van valami, mert a mensi kimaradasa es a pozitiv hcg teszt egyertelmuen terhessegre utal.

2017. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, simán lehet korán mentél... lehet később fogant. 6-7. hét között érdemes először menni, mert addig sokszor csak pánikol a kismama, ha a doki nem lát semmit :S

Ismerősöm is 5 hetesen ment, és csak szabálytalan petezsák volt amire a doki azt mondta lehet műtét lesz a vége... majd 6 hetesen már élő embrió volt....


Ilyenkor egy két nap is nagyon sokat számít az uh szempontjából.


Ne idegeskedj, türelem és menj újra dokihoz egy hét múlva.


Baba lesz ott, a pozi teszt ritkán téved.


10 hkm

2017. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat! Nem aggódom, az esély megvan a terhességre, de még nem éltem bele magam. Sztk rendelési voltam, vérvételre nem küldött el az orvos, de egy héttel későbbre visszahívott.
2017. jan. 8. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az volt a furcsa, hogy több, mint egy hete késett, de semmi terhességre utalót nem látott. Mindegy, majd pénteken ha minden igaz akkor kiderül.
2017. jan. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!