Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon zavar vagy mi okozhatja...

Hormon zavar vagy mi okozhatja ezt a változást?

Figyelt kérdés
olyan érdekes, mert eddig mindíg azt nem tudtam elképzelni, hogy nem jön meg most meg azt nem tudom elképzelni, hogy megjön egy erős érzés uralkodik rajtam, furcsa dolgok történtek. Pl: pecsételő vérzésem volt kb egy pár napja, holnap kellene megjönni és fojton azt várom, hogy mikor barnázok mert előtte mindíg szoktam a melleim is kb,1-15héttel előtte már fájnak és azt is csak ma kezdtem el érezni, hogy egy kicsit érzékeny oldalt, reggel barnáztam egy kicsit és azóta semmi. De nem görcsölök csak a petefészkem szúrkál eléggé. Már a dilizés határán vagyok mert folyton a vc-re rohangálok hátha barnáznék, szeretnék babát, de mégis a mensit várom normális dolog ez???
2008. okt. 8. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalatt biztos nem a menszit várod:) Lehet, hogy most ágyazódik be. De lehet, hogy hormonzavarod van. Szerintem ha holnap nem jön meg, akkor holnapután tesztelhetsz. Szurkolok!!
2008. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pont a múlt hónapban voltam így. Sosem éreztem még ilyet és a barnás pecsét nekem is megvolt 5 nappal mensi előtt. Én is a mensit vártam, mert gondoltam már barnázok, de nem... aztán 2 nap késés után megjött, addig pedig már a melleim is duzzadtak. Szóval lehetsz babás szerintem, de ha mégis megjön ne keseredj el. Én most vagyok újra pé előtt és utána palástfű teát szeretnék inni. Tudom, hogy oka volt hogy nem maradt meg. Mindenki álma egy egészséges baba.

De nagyon szorítok Neked..:)

2008. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem elkeseredni nem fogok hisz tuti megjön csak valahogy bekavartak azok a dolgok amik eddig nem megszokottak voltak. és hát egyből felcsillan a remény, hogy lehet hogy most boldog leszek.
2008. okt. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!