Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes 5 napos vagyok ma....

6 hetes 5 napos vagyok ma. Voltam uh on es csak petezsakot látott az orvos és azt mondta hogy nem kerek. Reménykedjek még abban hogy lesz belőle baba? Bagy adjam fel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 13:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kerek..es ugy tunik lesz baba a jovo heten!:)
2017. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akkor Ti a szerencsesek közè tartoztok🤗 gratulalok 😊
2017. jan. 10. 13:50
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden petezsak kerek, van ami pl bab alaku!:)

Esetleg baj akkor lehet ha nem eles a szele, vagy beesett stb!

2017. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt kerek, inkább bab alakú. Jól vagyunk, épp forgolódik a pocakomban :)
2017. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Koszonom. Nalatok sem biztos, hogy gond lesz.Ne (!) Add fel!!
2017. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat. Bizakodom mèg. Pènteken kell vissza mennem kontrollra. Nagyon vàrom mi lesz....
2017. jan. 10. 13:58
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5. Héten volt üres, szabálytalan petezsák, a doki egyenesen azt mondta, hogy felejtsem el, szerinte ebből nem lesz semmi. Pár nap múlva elmentem egy másik dokihoz, akkor már szívhang is volt és szabályos petezsák. Most 12 hetes vagyok.
2017. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az kimaradt, hogy 6+5-nél még nekem se látott semmi extrát, csak a babszem alakú petezsákot. 7+3-nál már szikhólyagot látott, 8 hetesen pedig szívhang is volt.
2017. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jajjj de jo hir. Köszönöm. Na egy picit megnyugodtam.🤗
2017. jan. 10. 15:22
 10/28 anonim ***** válasza:

Akkor en leszek az elso, akinel nem jol alakult a dolog.

6+3-nal csak petezsak volt, uresnek tunt es kicsi volt, 7mm. Az orvos optimista volt, mivel szep kerek volt, igy szerinte nem volt vele gond, csak masfel hettel kesobb fogant kb. Sajnos en tudtam, hogy mikor fogant es biztos, hogy nem kesobb, mert masfel hettel ovu utan mar pozitiv volt a tesztem.

Egy hettel kesobb lett benne embrio gyenge szivmukodessel, de kb 3 nappal kesobb verezni kezdtem es uh-n mar nem talaltak szivmukodest, el is veteltem egy ujabb het elteltevel.


Ettol fuggetlenul, ha nem vagy 100% biztos abban hogy tobb, mint 4 hete fogant ez a baba, ahogy a mensid alapjan feltetelezni lehet, akkor ne aggodj.

Ha kesobb fogant, akar csak egy hettel is, akkor meg azert nem latszik embrio.

Drukkolok!

2017. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!