Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 napja késik, a tesztek a...

18 napja késik, a tesztek a nemvárt első és harmadik napján negatívak voltak. Orvos 8 napos késénél látott (külföldön élek, csak háziorvoshoz jutottam el, de hasi ultrahangot csinált) Csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szerinte napokon belül meg kellett volna jönnie. Nem jött. Március 9-én volt az utolsó mensi első napja, és valószínűleg 15-én (Éljen a magyar szabadság, éljen a haza!) volt a megtermékenyülés, ha volt. Igen, 1 nappal a mensi vége után- tudom, elvileg korai. Március 23-30-ig barnás pecsételő vérzésem volt (beágyazódási?), április 7-én kellett volna megjönnie. Pajzsmirigy alul működésem van, de az orvos (azon a bizonyos 8.-dik késési napon) megvizsgált, és a gyógyszer mellett, amit 1.5 éve szedek, teljesen normális értéket produkáltam, tehát a hormonjaim elvileg nem okozhatják.(Hcg-re nem vizsgált, nekem meg nem jutott eszembe kérni, annyira letört, hogy semmit nem látott az uh-n) Azért vagyok bizonytalan, mert óramű pontossággal működik (eddig úgy működött) a szervezetem, nem szokott késni, soha nem volt még köztes vérzésem sem. Most álmos vagyok, nyűgös, felpuffadt, hangulatingadozásos, és tegnap ölni tudtam volna egy hamburgerért. Tanácstalan vagyok, és nőgyógyászhoz leghamarabb csak jövő héten jutok el. Bocsánat a kimerítő, és hosszú kérdésért, próbáltam átfogó képet festeni a helyzetről. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 24. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, sztem tesztelj! És írd meg :)
2014. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de lehet, hogy nem.

Egy hét múlva csinálj még egy tesztet.

Remélem, sikerül!

2014. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Még várom az időpontot az orvoshoz, holnap kapok, valamikor jövő hétre. Aznap szeretnék tesztelni is. Bár már ott tartok, hogy csak bebeszélem magamnak, és más van a háttérben.
2014. ápr. 24. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, a helyzet megoldotta magát, doki nélkül. Teszt újra negatív, rá egy napra megjött. :/
2014. ápr. 30. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!