Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal kb 3 és fél hónapja...

A párommal kb 3 és fél hónapja védekezés nélkül szexelünk de mégsem estem még teherbe. Lehet baj van velem? Egy hónapban olyan 4-6szor vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok idő. Nem kell bajra gondolni. Egy hónapban nem sok olyan nap van, amikor valóban teherbe lehet esni. Peteérés. Tudod mikor van?

Ha csak úgy véletlenszerűen próbálkoztok, akkor a 4-6 alkalom nagyon kevés. Főleg, ha azok nem is a peteérés környékén vannak.

Ha gond is van, akkor sem biztos, hogy veled. Férfi vizsgálatával célszerű kezdeni, mivel náluk ez sokkal egyszerűbb.

2017. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
A Te szervezeted havonta 1 db petesejtet termel, ami 2-3 nap alatt jut le a méhüregbe. Ha ezalatt nem találkozik ép, ficánkolóan egészséges, petesejtre vágyakozó spermiummal, akkor minden hiába.
2017. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

3 és fél hónap még semmi, még nem kell aggódni egyáltalán.

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

A fogantatást ez a két dolog befolyásolhatja. A kor nyilvánvaló, a hosszú kapcsolat:

ha tartós kapcsolatban szeretkezik az ember, akkor a hormonjai valahogy máshogy működnek (bocsi nem vagyok egészségügyis:). Ezért van az, hogy nagyobb eséllyel lesz valaki terhes egy egyéjszakás kapcsolatból, mint egy tartós kapcsolatban.

2017. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
#3-as vagyok, szóljatok ám, ha hülyeséget beszélek!! régen hallottam ezt valahol és ismeretségi körömben volt rá bizonyíték:)
2017. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

3-4: ez valóban butaság :)

A petesejtnek és a megfelelően ficánkoló spermiumoknak kell találkozniuk. Ez független attól, hogy hány éve vannak együtt.

Egy éjszakás meg szexkapcsolatok esetén gondolom, a védekezés hiánya miatt csúszik be a gyerek.

Nőnél számít az életkor, nyilván bizonyos kor felett már nem lehet. De férfinél ez sokkal tágabb, akár 60 évesen is lehet gyereke.

2017. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én 25 a párom 24 éves. A páromtól volt már terhes egy lány szóval nem hiszem hogy vele bármi lenne egészségügyileg. A 3és fél hónap alatt a 12-16 napomon talàn ha 5ször voltunk együtt. Voltunk úgy hogy a 12 napom volt. Vagy. 14 napom a 16napomon is talán egyszer. A másik lány kb 2-3 hónap után terhes lett. Én meg nem és picit már idegesít hogy mivan ha nem lehet babàm vagy valami
2017. jan. 10. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos összejön majd.

És ez nem verseny, ne a másik lányhoz hasonlítsd magad.

Egyébként meg elég ritkán vagytok együtt. Ez fura, főleg ilyen fiatalon.

2017. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ritkán mert dolgozunk mindketten elég sokat én is ő is sokszor hulla fáradt inkább alszunk. Meg sajnos nem találkozunk olyan sürűn.
2017. jan. 10. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez azert nem olyan konnyu es gyors folyamat, ha egy èv lefolyása alatt nem sikerül, menj el kivizsgalasra, ha lehet magàndokihoz!!

Szedj E vitamint vagy multi/ terhesvitamint. Es relax! Majd jön a baba.

:)

2017. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

#3 vagyok

csak azért mert azt is sokat mondják, még az orvosok is, hogy ne görcsöljenek rá a babacsinálásra. és, hogy sokszor előfordul, hogy addig próbálkoznak elkeseredetten, hogy amikor feladják pár év múlva, hirtelen meglesz a megtermékenyülés.

vagy akkor ez csak véletlen és a pszichés dolgok hatása csak babona?

2017. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!