Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így rendben van? Túl sok?

Ez így rendben van? Túl sok?

Figyelt kérdés

B komplexet szedek, D3Vitamin pezsgőtablettát iszom ès centrum multivitamint. Emellè mèg E vitamint orvosi javaslatra napi 400mg ( a párom is szedi az E ès centrum multivitamint) !

Nem tul sok ez?

Vagy kell ennyi? Zöld kezet kaptunk a cisztám elmúlta után, eleg jol vagyok. Ugy erzem elmult, eleg nagy volt. Vagy legalabbis tuti kisebb lett.

Január 18-án kiderül elmult teljesen vagy sem.

Ti szedtetek vitaminokat/ vitamint?

22N 27F



2017. jan. 11. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
5hónapja probalkozunk+ 2 de utobbi kettoben nem próbálkozhattunk, talán majd ebben a ciklusban! :-)
2017. jan. 11. 19:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak folsavat szedtem, pedig nagyon egészségtelenül táplálkozom
2017. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En sportolok ezert alapbol evek ota szedem a multivitamint ès a b komplexet, mega nagyjabol egeszsegen ètkezem. Tovàbbra is sportolok. Csak lazábban, mert a túl megerolteto sport nehezíti a peteèrèst állítôlag.:)
2017. jan. 11. 19:21
 4/4 babyboom567 ***** válasza:

Én egy csomó mindent szedtem.

Magnéziumot lábgörcsölésre, 5 félét próbáltam, igazából nem használt egyik sem.

Kálciumot az allergiámra,de végig szerencsém volt,mert általában március elejétől október elejéig nagyon allergiás szoktam lenni, tavaly megúsztam,összesen 10!napig voltam rosszul.

Szedtem még femibiont,gravidát bár ettől hánytam,vasat,c-vitamint,d-vitamint.

1 hónapos kisfiú anyukája :)

2017. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!