Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve nem tudok teherbe...

Másfél éve nem tudok teherbe esni? Mi lehet a baj ha nem jön a baba!? Vizsgálatok mind2nél rendben volt.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van-e vagy volt-e valaki olyan helyzetben mint èn.1,5 ève szeretnènk babát a férjemmel,mind ketten voltunk vizsgálaton,minden rendben van....de mégsem jön.Kérdeztem a nőgyógyászt de nem tudott válaszolni hogy igy is mi lehet a baj.

Próbálok nem rá stresszelni mert tudom hogy az sem jo,de elèg nehèz amikor havonta èr csalódàs...hogy megint megjött.Valaki esetleg aki hasonló helyzetben van vagy volt,ötlet,tipp???

Köszönöm/S-26



#Nem jön a baba. #Màsfèl ève. #Teherbe esès.
2017. jan. 5. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nàlznk a sperma cizsgalaton bukott ki hogy a parommal van baj. Az elso jo volt a masodik mar nem. Azt mondta a doki hogy valtozo mikor milyen a sperma. Lehet amikor jo colt akkor nekem nem colt ocum aztan forditva. 3 ev utan nost sikerzlt. Parom szedu a cinket meg a macat. En pedig az orthomol natal t es az agnus cactust. Igy sikerult a baba.
2017. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A "vizsgálat" mit takar? Egyszer elmentél nőgyógyászhoz, vagy tetőtől talpig kivizsgáltak, az autoimmun betegségektől az ételintoleranciáig, trombózishajlammal?
2017. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat végeztek nálad?
2017. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
70%

Javaslataim, es mire kell figyelni:

- A par milyen vercsoporttal rendelkezik. (RH +, -)

- Reflexoterapia (kb. 12/fel ora), Masszazs (stressz es a tesunkben felgyulemlo karos anyagok kibocsajtasa a testunkbol). Hozzateszem NEM szabad a reflexoterapia alkalmazasa mikor mar a holgy terhes, mert a babat igy ellehet vesziteni, bizonyitott teny!

- Ez ido alatt elkell hagyni a kave fogyasztasat (tulzott kave ivas meggatolja a terhesseget)

- A ferjeddel ne erzekeltesd, hogy te mindenaron most gyermeket akarsz, hanem erezd jol magad vele, es szerelmi, ugyanakkor vad szexet is lehet letesiteni

- Ferfit lehet stimulalni oralis kielegitessel, ilyenkor sokkal nagyobb az esely a terhessegre (bizonyitott teny az allatvilagbol, mint peldaul az oroszlanoknal)

- Ha szed, akkor milyen gyogyszereket szed on, vagy parja jelenleg?!

- Ellehet menni Endokrinologushoz is, az kizarhat vagy megerosithet nehany okot miert nehez teherbe esnie!



Es szemelyes velemenyem az, hogy ferjevel beszeljen a szexualis fantaziakrol, nyiljanak meg egymas elott, ha eddig nem tettek, es ellehet szerepjatekkent is jatszani mindazt, amit elkepzelnek. Ez egy kolcsonos bizalom, ami ha meg van, akkor ott nem lesz feltekenyseg, meg bunkoskodas.


Sok sikert!

2017. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
milyen vizsgálataid voltak?
2017. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon gáz, aki a #4-est lepontozta.

Szépen összeszedte a lényeget, érdemes megfogadni.

2017. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem azért pontoztuk le a 4-est, mert a kézrátételt és a ráolvasást kifelejtette.


Uramisten!!! Ennyi baromságot már rég láttam egy válaszban, pedig erős a verseny...

2017. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Fitt, sportos, külsõre is teljesen egészséges pároknál tapasztalatok alapján egybõl összejön a gyerek, ha nem görcsölnek rá.

Meg az is kell hozzá, hogy ne csesszék szét a szervezetüket mindenféle sz.r antibiotikummal.

2017. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

kedves 7-es hasonlóan hozzád leesett az állam ennyi hülyeségtől.de a 8-as is rém okos ám,kezet foghatnak.

fitt,külsőre egészséges pároknál egyből összejön a gyerek....

2017. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "válaszokat"

1 éve volt vérvételem,első sorban oda küldött a nőgyógyász 2 körben mentem el,és direkt azt figyelték ami befolyásolja a terhességet.

Utána párom volt sperma vizsgálaton.

Későbbiekben a peteérésemet figyeltük Uh-n,ami mindig rendben volt de azért írt fel 2 hónapra elegendő bogyót hogy segítse a peteérést.

Ezt követően már petevezeték átjárhatósági vizsgálat következett.

Most tartunk ott hogy nem tudják mi lehet a baj,most megint kaptam (másik dokitól)a peteérés segítésére bogyót,de most többet és tovább kell szednem,szerinte a 2 hónap kevés volt.

Ha ezek bevétele után sem jön a baba akkor doki szerint már jöhet az inszemináció.

2017. jan. 8. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!