Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a keses...

Szandi9801 kérdése:

Van valaki akinek a keses utan es negativ volt a terhessegi tesztje? Mennyi ido utan lett pozitiv? Nemtudom h remenykedhetek e. Ma van a nemvart napja es negativ meg mindig

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 héttel utána csináltam tesztet, még az is negatív volt. Pedig olyankor már illene kimutatni. Nálad most nem olyan nagy csoda, hogy még negatív, mert nagyon korán tesztelsz. Valami érzékenyebb teszt esetleg reggeli első vizeletből kimutathatja (clearblue, facelle).
2017. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt után 24 nappal lett extra halvány pozitív, és utána sem lett erősebb. Férjem teljesen ki volt akadva, hogy hogy forgalmazhatnak ilyeneket, hát csak nagyítóval látszik rajta valami. Nem hitte el, hogy másnak kb leugrik a csík a tesztről, míg nem goggle-ztam neki pár pozi tesztet :) Kíváncsiságból a 16. héten is csináltam, az is extra halvány volt. 8 hetes terhességre mutatott a digitális clearblue 2-3+-t...
2017. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Késett vagy 2 hetet, 4 tesztet csináltam. Egyik este mondja a férjem hogy csináljunk már még egyet. Mondtam hogy szerintem tök felesleges. Addig-addig ment a cécó hogy csináltam és pozitív lett :d
2017. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 napja késik,2 tesztem lett negativ.Rendszeres ciklusaim vannak 27/28 naposak.

Holnap reggel tesztelek,hátha pozitiv.

A remény hal meg utoljára :) szoval még reménykedhetsz!:)

2017. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na pozi lett?? Nekem faj a hasam alja nagyon... Meg szedultem ma nagyon en majd hetfon tesztelek es remelem addig nem jon meg
2017. jan. 13. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!