Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól lehet tesztelni?

Mikortól lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
Babàra vágyunk. Pár hónapja abba hagytam a gyógyszert. Hőmérőzök azóta, így tudom, hogy peteérés után vagyok 8 nappal. Van pár dolog amiket nem beképzelek. A melleim nem fájnak, csak az egyik egy bizonyos ponton nagyon érzékeny. A mellbimbóim érzékenyek, zavar a melltartó. A hőm szépen fennt van. A hasam ma egész nap fura. Feszít vagy szúr, én nem is tudom. Olyan mint amikor beszorul a levegő. Lehet ez valamiféle terhességre utaló jel? Mikor érdemes tesztelnem? 19.ere nem várom

2017. jan. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

14-15. Dpo előtt nem érdemes. Én 9. Dpo-n vagyok, én is kíváncsian várom a végét.😊 A kisfiammal 15. Dpo-n lett csak nagyon halvány pozitív tesztem, pedig szép trifázisos görbe volt.


Tünetet 8. Dpo-n nem okozhat a terhesség, hiszen valójában még létre se jött ilyen hamar.

2017. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megy a drukk neked. Nekem most fentebb van a hőm, mint előző hónapokban.Kivancsi vagyok mi lesz... Vagy nem lesz. Csak olyan sok még az a 6 nap :)
2017. jan. 13. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi, drukkolok én is! 😊 Igen, sok, tudom... Nekem első (mármint szülés óta) hőmérős hónapom, most hagytam abba a gyógyszert decemberben. Eddig a hő jó, de én amúgy nem érzek semmi "gyanúsat".
2017. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ma egész nap ez a hasba szurkálás. Múlt hónapban egy napig menzeszeltem. Furcsállottam utána teszteltem. Kettő teszt is halvány lett, utána viszont egy héttel később nem. Akkor elindult valami. Remélem most ha elindul, akkor úgy is marad. Úgy fáj ma a hasam mintha holnap megakarna jönni
2017. jan. 13. 17:10
 5/5 A kérdező kommentje:
2 napom van a nemvârtig. Fáj a cicim, nem feszül, de este mikor leveszem a melltartót legszivesebben visszavenném, mert le akarnak szakadni. Fehér tejszerű folyás is van. Még 2 nap és bizakodom, mert eddig ez a cici fájás eddig nem volt mielőtt megjött volna. :) hátha
2017. jan. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!