Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme holnap tesztelni, vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés

A ciklusom Sosem volt 28 napos,fiatalabb koromban is 27 napos ciklusaim voltak. Az évek alatt folyamatosan rövidült a két menzesz közötti időszak, most 24-25 naposak.

(40 éves vagyok, 12 évesen menstruáltam először).


November 21-én volt meg utoljára, így számításaim szerint csütörtök- péntek magasságában kellett volna megjönnie, most vasárnap este van, de még semmi, még csak "mehfogjönni" érzés se.


Picit aggódom, 40 éves fejjel nem terveztem már új terhességgel.


2016. dec. 18. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esedekes mensi idopontja utan nyugodtan tesztelhetsz.Ha csak nem volt kesei peteeresed akkor mar mutatnia kellene.
2016. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tesztelnék a helyedben már !
2016. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ujsag? Teszteltel?
2016. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, teszteltem, negatív. De még mindig semmi.


Férjem szerint azért késik, mert öregszem. :)

Még Sosem jártam így, pedig nem vagyok mai sütés. Kamasz gyerekeim vannak, a gyermekvállalás témaköre régen lefutott nálunk, erre tessék, aggódhatok még, hogy megjön- e, vagy sem.

Ha péntekig nem jön meg, újra tesztelek.

2016. dec. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!