Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Ha sikerült...

Babát tervezünk. Ha sikerült a hónapban, akkor kb.4 hetes leszek, amikor egy hétvégi partira mennénk a barátokkal. Mit mondjak nekik, miért nem iszom? Vagy mértékkel (1 sör, rövid kizárva) belefér?

Figyelt kérdés
ti mit tennétek hasonló szituban?
2010. máj. 5. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha barátokkal mentek, miért nem mondod el az igazat?!
2010. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert még a szűk családnak sem mondtuk, hogy babát tervezünk, pl. szüleim. ezért barátok/haveroknak én még nem akarnám mondani
2010. máj. 5. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mondani semmit igyál amit akarsz. Hidd el nemigen fogják nézni mit iszol senki sem a poharadat vizslatja. Amugy koccintásos egy korty bortól pezsgőtől nem lesz bajos még ha terhes is vagy.
2010. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 1 pohár bor akkor is belefér ha terhes vagy.

Csak ne vidd túlzásba.

2010. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy itatják egymást :( eddig se szerettem, hogy ezt csinálták.


de majd vigyázok. inkább nemet mondok, minthogy baj legyen

2010. máj. 5. 13:18
 6/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy teszt még nem biztos, hogy mutatja majd, de ellenben már beágyazódott a baba és akkor már árthatok neki.

+- egy hét sokkal jobb lenne. pont a legrosszabb időzítés

2010. máj. 5. 13:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen mondd azt hogy egesz nap szornyu fejfajasod volt es bevettel 2 eros fajdalomcsillapitot, es nem akarsz ra inni mert felsz hogy kiut. Vagy hogy masnap reggel koran kell kelned es nem akarsz masnapos lenni. Kifogast mindig lehet talani. :)
2010. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlót tanácsolnék, mint az utolsó. mond azt fancsali képpel, hogy egész nap kavargott a gyomrod. én ezt mondanám. bár mondjuk én alapjáraton nem iszok egy kortyot sem, de ezt tenném. nem hiszem hogy erre bárki is azt mondaná, hogy de, igyál csak, had legyél még sz.rabbul! :)
2010. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En is ugyanebben a szituban voltam szombaton. Azt mondtam a barataimnak, hogy elotte par nappal elmentunk masokkal etterembe vacsizni, iszogattunk, elegge sokat ittam es most nem kivanom az alkoholt. Nem szoltak semmit, megertettek. :)

De az is jo otlet, amit az egyik korabbi hozzaszolo irt, hogy fejfajasod volt es beszedtel gyogyszert ra, arra meg ugye nem ihatsz.

2010. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 vetélés után voltam így,még a családban is csak 12 hetesen mondtuk el.6 hét körül volt 1 házavató buli én pedig azt mondtam kicsit náthásnak érzem magam,vettem be gyógyszert és nem merek rá inni.Békén is hagytak:)
2010. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!