Reni 28 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk,ki maradt a menzeszem,csináltam 3 tesztet,legutóbb a héten,mind negatív lett.Orvoshoz jövő héten megyek,volt valakinek így?
2017. jan. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyébként szokott késni?

Vannak tüneteid? Nekem is később mutatta ki a tesz, kb másfél hét után.Vszínű jésőbb volt pém.

2017. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 molnaro. válasza:
Szia! Ugyan így vagyok! Lehetsz! Nekem hétfőn kellett vna megjönnie, pénteken voltam dokinál aki azt mondta h ha sok a pénzem vegyem a teszteket de meg egy hétig ugyse mutatja ki... Meg h hülyeség h a teszt kimutatja a -5.napba... Mert ijen tesztet is vettem. Mi is babat szeretnénk amugy azt mondta h ultrahang legkorábban 10nap múlva mutatja majd ki teszt meg talan 7nap.. Szoval siman lehetsz ;)
2017. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szokott késni,mikor mennyit,van mikor 2-3 hetet,eddig kétszer maradt ki de másnap rögtön megjött.November 15-én volt utoljára meg.Tüneteim vannak néha hanyingerem van,de máskor is szokott lenni,meg fáj a cicim mint menzi előtt. Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 15. 10:52
 4/5 molnaro. válasza:
Lett baba ? :) nekem sajna megjott :(
2017. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2017. febr. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!