Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ilyen tunetekke...

Lehetek terhes ilyen tunetekkel fogamzasgatlo mellet?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek viszont tegnapi naptol kezdve eleg furan viselkedik minden.nem felejtettem bevenni gyogyszert neha van hogy reggel helyett este veszem be de egyebkent mindig

Potolom aznap.tegnap volt 11. napom ciklus utan. Rozsaszin folyasom volt majd gorcs jelentkezett mint amikor megjon ugyanaz az erzes. A menzeszemig van meg 2 es fel het. A rozsaszin folyas utan sima feher volt se verzes semmi. Vettem egy tesztet a nap vegen negativ volt. Egyebkent is beagyazodasra gondoltam tehat nem

Gondoltam hogy barmit is mutatna de soha sem tudni. A mai napon sargas folyasom volt majd kesobb barna. Esetleg volt e mar valakinek hasonlo tunete tapasztalata megis mi lehet? Lehetek akar terhes is? A ferjemmel kb 12 napja voltunk eggyutt



2017. jan. 11. 23:02
 1/8 Technokol Rapid válasza:
Persze Persze lehetsz terhes de elárulnád, hogy ezt miért a Rovarok, ízeltlábúak kategóriába írtad? :D Netán Molylepkéket vársz?
2017. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam

Hogy jonnek majd ezek a kommentek veletlenul sikerult igy meg en sem

Tudom hogyan :D

2017. jan. 11. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, mint az állat. Állat a nyelvtanod is.
2017. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar paraszt
2017. jan. 12. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
A parasztot nem kellene szídni. Mi a baj velük ? Ők legalább szorgalmasak és dolgoznak. Te csak lepetézni tudsz.
2017. jan. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy sikerült ide írnod, hogy nem tudsz olvasni. De ha nem tudsz olvasni minek akarsz szaporodni?
2017. jan. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se itt legyeskedj.
2017. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nagyon buta vagy ehhez a fogamzásgátló szedéshez, nem csodálkoznék,ha teherbe esnél mellette..Aztán persze a tabi lenne a hibás, véletlenül sem az,hogy te nem tudod értelmezni és követni a tájékoztatót.

Ülj le és olvasd el szépen pontról-pontra, mindenre választ kapsz.

A gyógyszert minden nap azonos időpontban vedd be.Ha ilyen 10-12 órákkal később veszed be, az még elvileg épp belefér, de rendszeresen kb mintha nem is szednéd..Ez nem egy vitamin amit mindegy mikor kapkodsz be. Órára és kb percre pontosan kéne szedni, nem fél napokat csúszni !!

A tabletta mellett meg nem kéne,hogy bármilyen pecsételés legyen. Menj el szerintem orvoshoz,az is lehet van valamilyen betegséged,ami miatt van a pecsételés.

És ajánlom inkább a hüvelygyűrűt!!! 21 napig bent van a hüvelyben és 7 napig kint, utána újra teszel be 21 napra.. Azt nem lehet annyira elszúrni,mint a fogamzásgátlót..

De beszélj amúgy a nődokival,hogy mit javasol.

2017. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!