Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek egyébként voltak PMS...

Akinek egyébként voltak PMS tünetei, mikor teherbeestél hogy alakult?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy jelentkeztek vagy nem is volt pms tüneted?
2017. jan. 15. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A mellfajdalmam sinus hullámhoz hasonlít. Szépen lassan kezdődik majd kicsucsosodik végül mikor megszűnt utána szokott megjönni.


Amikor terhes lettem hol jobban hol kevésbbé fájt, de nem volt ez a hullám jelleg.

2017. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb jelentkezett, de ugyanúgy. Puffadás, alhasi görcsök, derékfájdalom. Nem is múlt el, csak ipari mennyiségű magnéziumra.
2017. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első babámmal jött minden: ingerültség és alhasi görcsök. A folyásom is ugyanúgy alakult, mint minden ciklusban. Pont úgy görcsöltem, mint amikor 1-2 órán belül meg is jön, de nem jött semmi.

Második babámmal a PMS nem ilyen egyértelmű, puffadás az van mindig, az volt is nemvártkor. A mellbimbóm szokott érzékeny lenni, ez is volt PMS-nek. Alhasi görcsök is majdnem mindeb ciklusban voltak de előfordult, hogy nem. Mikor babás lettem egyáltalán nem görcsölt a hasam. Ami tényleg gyanús volt, folytatódott a székrekedés, nekem a lazább széklet az egyértelmű jel a menzire. A folyásomnál nem volt változás.

2017. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2015-ben minden tünetem elmaradt. kb 5-6 hét között voltak mensi tüneteim, de 6 hetesen elhalt a pici... :( onnantól tünetem sem volt.


Tavaly mikor terhes lettem, ovutól megvotl a petefészek szurka, a puffadás majd 5 nappal mensi előtt volt egy fura érzésem, gyomorégés, de alhasban O.o... másnap megszédültem és csak a méhem fájt, nem a petefészkem ahogy mensi előtt szokott... ekkor már halvány pozit teszteltem, utána meg jött az émelygés és a mindjárt megjön érzés és a melleim csak mensi kimaradás utántól kezdtek el fájdogálni.


Sok sikert!


11hkm

2017. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy voltak PMS tünetek, csak folyás társult hozzá. Vártam, hogy megjöjjön, csak vártam, várram..... még 1,5 évig!
2017. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!