Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 41. cn-on vagyok. Menzesz...

41. cn-on vagyok. Menzesz sehol, helyette puffadás, leszakadó derék, mellégés, hiszti. Kedden megyek orvoshoz. Látna valamit? Mekkora méhnyálkahártya kell, hogy legyen terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Tegnapi vaterás tesztem negatív volt. Menzeszem 32-40 napos szokott lenni,cisztám évek óta nincs. 2 hónapja vtam utoljára nőgyógyásznál,semmi elváltozást nem látott. Pms tüneteim szoktak lenni,de ezek most nagyon intenzívek.
2017. jan. 15. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 40 napos is szokott lenni a ciklusod, akkor nem feltétlenül mutatja még ki a 41. napon a teszt.

És ha még a teszt nem mutatja, akkor orvos se valószínű, hogy bármit látni fog ultrahangon.

És a tüneteidet legalább annyira okozhatja a menzesz is, mint terhesség.

Én a helyedben pár nap múlva ismételném meg a tesztet, ha továbbra sem jön meg.

Orvoshoz meg mondjuk én pozitív teszt hiányában nem is mennék. Nem is mentem. De nyilván, ha van más ok, ami miatt mész, akkor persze, menj, de nem hiszem, hogy bármit is látni fog.

2017. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Más miatt megyek igen,csak nem jól jött ki az időpont. :(

Bár ha keddig nem jön meg akkor oké.

2017. jan. 15. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 40 napos ciklussal nincs peteérés, de ne legyen igazam.
2017. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Peteérésem van,4 éve ilyen a ciklusom,1,5 éve várunk a 2.csodánkra,így az ellenőrizve lett többször.
2017. jan. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!