Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12mm-es méhnyálkahártya lehet...

12mm-es méhnyálkahártya lehet terhesség?

Figyelt kérdés
voltam dokinál 18 án 1-én kell vissza mennem ..azt mondta hogy a méhem 75*45 ös az endometrium 12 mm és hogy 2 hét mulva menjek vissza mert még nem lát magzatot :( szerintetek esélyem van arra hogy végre terhes legyek?

2016. júl. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Vagy mióta kèsik a mensid?ha 4 hetes vagy nem biztos hogy látszik még a petezsák
2016. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia Tündi hát ugy van hogy negativ volt azt mondta a doki hogy menszeszig ne is csináljak ..most 2 nap késés után megjött de nem olyan mint szokott hanem barna nyálkás állagu és kevés is ...hányinger nagyon van a mellem nagyobb széles a bimbom környéke és a bimbom közepe tejfehér ez mitől lehet?
2016. júl. 28. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm hát nem tudom sajna de ha negatív a teszt akkor szerintem nem vagy terhes főleg ha most meg is jött lehet hogy elkezdődött valami de meg is szakadt
2016. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
háát lehet :(
2016. júl. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!