Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás, végtagfájdalom,...

Derékfájás, végtagfájdalom, hányinger lehet jel?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 29. napján és 3 napja fájnak a lábaim, a derekam és szédülök, hányingerem van. 1 hete a mellem is nagyon fáj, de az mindig szokott fájni. Lázam nincs, elvileg nem vagyok beteg.
2017. jan. 18. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Influenza virus van, ezek mind annak a jelei is lehetnek, speciel vegtagfajdalom inkabb annak semmint babanak.

A hanyinger meg igen, evidensen lehet terhesseg jele, de a teszt jobban meg tudja mondani hogy a ket dolog kozul melyik.

2017. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem tesztelsz? drukkolok hogy baba legyen
2017. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Nekem ugyanígy jön meg minden hónapban,pms tünetek is lehetnek. Csinálj tesztet.
2017. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább vírusra tippelek.
2017. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megjött. 29-32 naposak a ciklusaim, most egy 30 napos lett.
2017. jan. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!