Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15-en kellet volna jojon a...

Zsuzsan kérdése:

15-en kellet volna jojon a nemvart ma reggel teszteltem de egy vonalam lett sajnos, egyre gyakrabban szedulok es faj a fejem enyhe hanyingerem is szokott lenni. Szerintetek csak a teszt nem mutatja meg ki a terheseget vagy egyaltalan nem is vagyok?

Figyelt kérdés
Minden tanacsot szivesen fogadok es varok a parommal mar nagyon turelmetlenek vagyunk hogy vajon lesz e baba vagy nem mar egy eve es 5 honapja probalkozunk.

2017. jan. 19. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudni.

Egyrészt nem ritka, hogy csak napokkal később lesz először pozitív a teszt, főleg ha a középidő után van peteérésed. A rövid luteális fázis lehet akkor az oka annak is, hogy nehezen jön össze.

De sajnos az is gyakori, hogy annyira szeretne az ember lánya terhes lenni, hogy teljes mértékben beképzeli a tüneteket. Így is jártam már: annyira akartam, hogy ne jöjjön meg, hogy nem is jött. Volt is mindenféle terhességi tünetem egyből. Aztán persze minden teszt negatív, UH és vérvétel alapján se volt terhesség, és gyógyszerrel jött csak meg a vérzésem.


Annyit tudok mondani, hogy amíg késik, lehet reménykedni, 3 naponta csinálj egy tesztet, és két hét késés után mindenképp menj orvoshoz, akár pozitív, akár negatív.

2017. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"egyre gyakrabban szedulok es faj a fejem"


hát ez nem tipikus terhestünet...


Lehet valami vírust kaptál el. De akár terhesség is lehet. Pár nap múlva kiderül.

2017. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat nekem sajnos epp most jott meg a nemvart a kismamaknak sok egeseget kivanok es a babavaroknak drukkolok
2017. jan. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!