Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy meg fog...

Terhes vagyok vagy meg fog jönni? 4 napja késik, vannak pozitív tesztjeim (halvány) és ma egy kevés nyúlós vizesebb folyásom van, előtte fehéres de kevés, nem annyi amennyi szokott. Igazából csak a wc papíron látom.

Figyelt kérdés
A hasam egy picit menzisen érzem, mintha minden pillanatban megjönne, néha szurkál, a mellbimbóm érzékenyebb. Mi van velem?
2008. okt. 9. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tuti terhes vagy és gratula hozzá.

Egy jó tanács: ne szaladj rögtön dokihoz, ha kibírod várj még vele 2 hetet, és akkor már biztosat tud mondani.

Ja és a menstruációszerű fájdalom természetes.

2008. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Futás a dokihoz! Akár halvány, akár sötét, a csík az csík. Nagy esély van a babára. Ezt megerősiteni csak az orvos tudja. Mikor volt az utolsó mensid első napja? Abból ki lehet számolni, hogy mennyi idős vagy ha igaunk van. 25 heteske

2008. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak igaza van. hiába mész most el rögtön dokihoz, nem fogja tudni még megállapítani, majd csak hetek múlva. ha nincs problémád (vérezgetés, stb.) várj még pár hetet és utána doki.
2008. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rákszűrésen voltal?

ha nem, doki.. én amúgy sem várnék, 5 hetesen már dokihoz mentem. pihenj sokat az elso 12 het kritikus


Gratula a babához!

2008. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! Te bizony terhes vagy! Nálam ugyanez volt, most több mint 7 hetes vagyok. A mensis görcs természetes, én vagy két hétig "szenvedtem" tőle, addig még a mensi tarott volna + 1 hét, azóta csak ritkán görcsölget. A több folyás is később jelentkezik, mindenkinél más.

Ha véreznél és nagyon görcsölnél, akkor menj orvoshoz, ha viszont nem, akkor elég a mensi kimaradása után 2 héttel, akkor kb. 5-6 hetes leszel.

Pihenj sokat, ne emelj és vigyázz magadra!

Boldog babavárást!

2008. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. szept. 6-án volt meg utoljára. Nem görcsölök nagyon, csak érzem. A dokit ma hívom fel időpontért. Kb 2hét múlva fogok menni hozzá, ha addig minden rendben lesz.

Gratulálok a sok kis pocaklakóhoz! Boldog babavárást!

2008. okt. 9. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2010. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!