Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat mellfeszülést,...

Ciszta okozhat mellfeszülést, menstruációs görcsöket? Hőm is fent van. Tegnap voltam orvosnál,12mm nyálkahártyám,5napja késik, voltak pozitív tesztjeim, de ma xepillel negatív lett

Figyelt kérdés
Van egy 4cm-es cisztám egyhét múlva kell visszamennem, addig terhesvitamint kell szednem azt mondta a doki.
2011. ápr. 22. 09:26
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem azt hiszem, a magas progeszteronszint okozta a mellfeszülést, mert ciklus második felében szokott feszülni, (van peteérésem), és amikor progeszteron pótló gyógyszert szedtem. Az xepilt nem ismerem, én mindig Gabriel vagy Gravi hcg tesztekkel teszteltem. Még nem csaptak be sosem.

A cisztád lehet babától is, nekem is volt anno, amikor a lányommal babás voltam.

Ami még előfordulhat, hogy babás voltál, de nem sikerült rendesen beágyazódnia. Emiatt lehet előbb pozi, később nega teszt. Remélem, nem így van nálad.

Drukkolok neked, hogy sikerüljön!

2011. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!