Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, ha nem fáj a...

Az normális, ha nem fáj a hasam, nincs a megfog jonni érzés, csak néha, pár naponta picit? Egy hete késik, teszt pozitív, szépen erosodik. Csak olyan fura, h az elsőnél végig görcsöltem az elejét. Most meg egyáltalan nem fáj a hasam

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 15:42
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. jan. 22. 15:47
 2/9 anonim ***** válasza:
De jo neked . Gratulálok :)
2017. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom😊 1evi kemeny munka😂
2017. jan. 22. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem fáj egyáltalán és ez teljesen normális.:) Sőt az is normális ha semmi tüneted nincs csak a pozitív teszt. :) Èn pont ugyanígy vagyok. Gratulálok am! Boldog babavàràst!
2017. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam😊😊😊szuper, koszonom

Te mar akkor voltal dokinal? Hanyadik babád?

Neked is gratulalok

2017. jan. 23. 11:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen voltam már többször is orvosnál sajnos egyéb okokból. De mostmàr minden rendben. :) Még csak 7+3 hetes vagyok ès az első babám. :) De mindenki azt mondja köztük az orvos is hogy teljesen normális ha nincs tünet egyáltalán. :)
2017. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen "meg fog jönni" érzés. Amikor azt éreztem, akkor meg is jött. És nekem sem fáj a hasam. Szerintem ez normális.

10 hkm

2017. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor szuper😊😉koszonom a válaszokat
2017. jan. 24. 22:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tunik, jobb lett volna, ha tobb tunet van😅uh on még csak ures petezsák van😏 meretbe is lemaradva..úgyh majd kiderul
2017. jan. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!