Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravidát 2 napja szedem, még...

Gravidát 2 napja szedem, még csak tervezzük a babát, este veszem be mert rá van írva hogy így ajánlott, lehetséges hogy reggel van tőle hányingerem?

Figyelt kérdés
Olvastam sokaknak hányingere van tőle én arra lennék kíváncsi hogy ha valamit este veszek be lehetséges hogy csak reggelre lesz hányingerem? Vagy a hányinger valami mástól van?

2017. jan. 23. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg attól van. Én 3 szem után abbahagytam, mert hánytam tőle. Azóta se a Femibionnal, se a Trimeszterrel nincs ilyen gondom. Hagyj ki 1 szemet. Ha nem lesz hányinger, akkor attól volt.
2017. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, te is este szedted?
2017. jan. 23. 08:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy ebéd közben veszed be. Én kismamaként kezdtem szedni lefekvéskor, 1x amint lefeküdtem rohanhattam ki a mosdóba, onnantól ebéd közben veszem be, 2x elfelejtettem és lefekvés előtt vettem be, reggel hánytam mindkétszer. Persze először nem erre gondoltam, de a második eset után már gyanús lett.
2017. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. :) Én lassan 1 hónapja szedem nekem sajnos karácsonykor volt egy vetélésem, mikor meg tudtam hogy baba lesz rögtön elkezdtem szedni. 2 nap múlva el fog fogyni a doboz tabletta már megvettem a 2.dobozzal, mert babát szeretnénk, én reggel szoktam be venni és kb. rá 1 órára szoktam enni nekem semmilyen hányingert nem okzott eddig, én mellé barátcserjét és C vitamint is szedek. Szerintem ez szervezet függő is. :)
2017. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 Nekem teljesen mindegy volt, hogy mikor veszembe.. sehogy sem maradt meg bennem.
2017. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző: Nem vitatom, biztosan van olyan is, de nekem ebéd közben pl semmilyen panaszt nem okoz. Azt nem tudjuk a kérdező hogy fog járni.
2017. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tervezem ebéd közben veszem be hátha úgy jobb lesz(én is tervezem még a barátcserjét is szedni) nekem az a furcsa ha valamit beveszek és valószínűleg attól van hányingerem akkor a bevétel után kellene jelentkeznie nem? Este 6 kor vettem be még ébren voltam este 10 ig és semmi bajom nem volt, lehetséges hogy csak reggel jelentkezik a hányinger?
2017. jan. 23. 09:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebéddel vettem be semmi bajom nem volt, akkor most lehet hogy nem a gravidátol volt a hányinger reggel? Vagy lehet hogy azért mert este vettem be? Volt ugy valaki hogy tervezéskor elkezdte szedni, nem volt tőle hányingere aztán mikor teherbeesett már hányingere volt tőle?
2017. jan. 23. 16:55
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát az ebéd közbeni sem vált be most olyan éhességet okoz hogy fél óránként éhes vagyok, most a tervem hogy felesével

szedem, így is hatásos?

2017. jan. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!