Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinált már valaki Cyclotest...

Csinált már valaki Cyclotest terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok bizonytalanodva, mert szinte az összes terhességi tünetem meg van még is amit ma csináltam teszt negatív lett (igaz nem reggeli vízeletből ), viszont a menstruációm is késik.Akkor most lehetek terhes, vagy csak a biológia szórakozik velem?

2017. jan. 23. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem vagy terhes,csak késik valami mmiatt. általában ilyenkor már kimutatja a teszt ha van baba. Drukkolok hogy mihamarabb sikerüljön teherbeesned. sajnos nekem is nehatív a teszt 11.dpo n és a hasam is görcsöl pedig uh s peteérés követés volt együtt is voltunk ugy biztam ebben a hónapban de nem jött össze igy sem :(
2017. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még azért reménykedem hogy baba van a dologban. Mert olvastam máshol hogy volt akinek a teszt csak 72.-ik napon mutatta ki.
2017. jan. 23. 10:41
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem ez a teszt nem mutatta ki a terhességet, holott elvileg érzékenyebb, mint az X-epil teszt. Ugyanabból a mintából az x-epil pozi lett, a cyclo fullon negatív. Kidobtam 1200 ft-ot -.-
2017. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na mi lett kérdező? :)
2017. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ma használtam, 26. cn-om van.(25-30 nap között szokott megjönni). Negatív lett.


Lassan egy hete érzékenyek a mellbimbóim, mivel ilyen tünetem nem volt még, ezért gondoltam, hátha baba lehet.

De a Cyclotest szerint nem.


Valakinek esetleg pozitív tapasztalat a teszttel kapcsolatban? Vagy bármi vélemény?!

2017. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!