Anitabel kérdése:

Felnem kene? 18/L

Figyelt kérdés
11-en meg kellett volna jonnie a pirosomnak. Elotte 2x voltam egyutt a parommal de gumival. Nem jott meg. Fajt a hasam, hanyingerem volt de nem kellett hanynom, faradekony voltam, az etvagyam megnott de nem tudtam sokat enni a hasam viszont elegge megnott (mintha puffadt lettem volna vagy gyorsan meghiztam volna mert amugy vekony vagyok). 3 tesztet is csinaltam negativ lett. Tegnap este volt egy kis barnazasom. Most pedig mar veresebb volt. Terhes nem lehetek ugye vagy igen? Mert akkor ez rossz jel nem? :O

2017. jan. 23. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
És nem jutott eszedbe orvoshoz menni, hogy vérzésed nincs, de a teszt negatív. Ugyan nézzen már meg, mi lehet a baj?
2017. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Késett 10 napot, ez minden nővel elöfordulhat. Ha nagyon más most a menzeszed és aggaszt, akkor menj dokihoz, de nem a terhesség jele a barnázás sem, inkább valami hormonzavar lehet, védekeztetek és 3 negatív teszted van, nem vagy terhes.
2017. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen fiatalon, mint a kérdező, minden késésnél orvoshoz szaladtam volna....


Valószínűleg hamarosan megjön, kérdező. Van ez így.

2017. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Hahó, nem tűnt fel, hogy megjött? Ott írod: "Tegnap este volt egy kis barnazasom. Most pedig mar veresebb volt." Kislány jobban tennéd ha a szekszelés helyett inkább a tanulásra koncentrálnál, nagyon rád fér!
2017. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) orvosom meg szerdatol lesz.. benne bizok a legjobban :) ha rosszabb lesz elmegyek ugyis :)
2017. jan. 23. 11:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondom kicsit veresebb.. de ugyan ugy barna ez az egesz..
2017. jan. 23. 11:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Joo en kerek elnezest hogy mertem kerdezni.. bocsii
2017. jan. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!