Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt miért nem erősödi...

X-epil teszt miért nem erősödik? 3 napja ugyanolyan nagyon halvány. Vegyek facelle tesztet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 07:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire halvány a halvány, ha kb lefotózni sem tudod, akkor lehet gond, ha nem erősödik, ha viszont azt várod, hogy teljesen egyforma legyen... nekem pl nem volt :)


Vegyél bármilyen másik fajta tesztet, illetve akkor tesztelj, ha késik. Nem várt előtt nekem is baromi halványak voltak.


Megmutatom.

[link]


13hkm

2017. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az x-epil becsapós mostanság, négy volt extra halvány pozitív, másik fajta teszt negatív. Száradási csíkos, pedig régen nem volt az. De drukkolok, hogy Neked baba legyen!! :)
2017. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nekem ugyanolyanok pontosak a tesztjeim mint neked a 11.dpo-n készültek.


Igazából nem tudom hol tartok mert az 51.cn-on tartok,viszont múlthéten vtam orvosnál aki 9mm-es méhnyálkahártyát és ovura utaló jeleket látott. Szerinte akkoriban volt ovum,max előtte 1 héttel. Ez alapján 9-14.dpon lehetek kb...

2017. jan. 25. 08:31
 4/19 anonim ***** válasza:
Csinalj 1 db masfelet es fejezd be a tesztelgetest, az a legjobb. En csinaltam egy tesztet, nagyon halvany pozi, dokit felhivtam, idopontot kertem es mikor 2 het mulva mentem szivhang is volt. A tesztet elmaradt verzes estejen csinaltam.
2017. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal,aztmondta csütörtökön még csináljak ety tesztet és ha pozi akkor jövőhéten mehetek hozzá.
2017. jan. 25. 08:36
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha az 51. ciklusnapon is ugyanolyan halvány mint a 11. dpo-n, akkor sajnos abból nem lesz baba.
2017. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6-os! Te nem tudsz értelmezni vagy mibajod van neked????


Kérdező,ha még csak kb 9-14.dpo-n vagy akkor várj pár napot és egyértelmű lesz az erősödés. Ezért mondják,hogy nem várt után teszteljen az ember,márpedig 51.ciklusnap ide vagy oda,te még ha azt nézzük nem vagy a nem várt után.

2017. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az x-epil nekem 6 hetesen is halvány volt.

Vegyél facelle tesztet de várj vele azért pár napot,mert nem tudni pontosan hányadik dpo-n vagy.

2017. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

A 11.dpo-m mostanság van:)

51cn igen de mint írtam,múlthéten látta a doki a peteérés "nyomait". Azért is húzódik el ennyire mert kitolódott a pém. Sajnos vagy nem sajnos...

2017. jan. 25. 11:57
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem értelek akkor sem kedves kérdező, ha csak a 11. dpon vagy, akkor már a 8.dpon is pozit teszteltél????
2017. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!