Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13,14,15 dpo ugyanolyan...

13,14,15 dpo ugyanolyan halvany teszt bajt jelent?

Figyelt kérdés
Egyforma azonnal latszodo halvany tesztjeim vannak a hom magas reggel is es napkozben is de nem akar erosodni a masodik csik. Biztos bajt jelent ugye?

2015. júl. 17. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hamar teszteltel.ugyanis meg csak most agyazodot be.

1hetmulva ismételd meg .


Mennyire halvány csik?ilyenkor nagyon csalafinta az eredmény az is lehet hogy csak te latod a halvány csikot fényben forditgatva?

2015. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Felesleges minden nap tesztelgetni. 3 vagy több nap különbséggel fog szépen látszódni az erősödés. Drukkolok egyébként! :)
2015. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem még akkor is csak halvány volt a harmadikkal, mielőtt orvoshoz mentem. 5 hetes voltam. Most 33+1 hetes,minden rendben. Az első kettő terhességnél egyből erős két csík volt. Furcsa is volt nagyon,hogy most ilyen halvány. De nálam nem jelentett semmit.
2015. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én tök fölöslegesen 8 napig teszteltem (magyarázd meg egy vágyakozó nőnek, hogy fölösleges... én sem bírtam ki). Nem volt túl halovány, de túl erős sem, nekem nem erősödött, de nem is tudtam, hogy kellene neki, így nem foglalkoztam mással, csak azzal, hogy pozitív. Eddig minden rendben velünk! :)

17 hkm

2015. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Linkelem egy régebbi kérdésem, nézd meg. Az utolsó két mai komment a saját kérdésem alatt Neked szólt, azt hittem erre a kérdésre válaszolok, közben még a sajátomban voltam, azért látszik zagyvaságnak :-) A lényeg, nyugodj meg, nem lesz baj, én is így voltam és mindjárt szülni fogok :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok koszonom szepen a valaszokat! Kicsit megnyugodtam:)

Azert teszteltem minden nap mert nekem is az elozo terhessegnel naprol napra erosodott a csik. Ott van egyertelmuen de nagyon halvany napok ota. Meglatjuk mi lesz a vege! Koszonom megegyszer mindenkinek megy a zold kez!!!

2015. júl. 17. 19:21
 7/24 A kérdező kommentje:
Amugy 16 nap telt ez az egyuttlet ota es 15 az ovu ota azert nem ertem:( Viszont minden terhesseg mas az igaz. A hasam sem faj semmi tunetem nincs csak a magas ho meg ugy nem jott meg.
2015. júl. 17. 19:22
 8/24 anonim ***** válasza:

Megnyugtatás képpen, ez is én voltam, az elején drámáztam rendesen :-) aztán végül szuper terhességem van, még hányingerem sem volt soha, baba szépen fejlődik, minden rendben:-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Meg mutatod a teszteket?
2015. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek ez ezt a tesztet nem lehet otthon kapni de megbizhato mert ez rendesen mutatta az elozo terhessegemet de erosodott naprol napra. Most mindennap ilyen amugy a hom ma is 37,1.


[link]

2015. júl. 18. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!