Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit gondol erről a tesztről...

NK Klaudia kérdése:

Ki mit gondol erről a tesztről? Szellemcsíkos, vagy nagyon halvány pozitív? Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, a ciklus.hu szerint 12én volt pé, egy másik applikáció szerint 15én.

Pár napja eléggé viszketnek a melleim, és néha égnek, szurkál a jobb petefészkem is, teljesen más mint egy olyan ciklusban ahol megjött. Ma csináltam egy tesztet, lehet jóval idő előtt, szerintetek lehet ez még pozitív? Reggeli elsőből

[link]


2017. jan. 25. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenképpen csinálok, ugyanis vérzek...

Szóval nem tudom mi ez most...

Azért köszönöm :)

2017. jan. 29. 16:29
 12/15 A kérdező kommentje:

Most jelentkezem :)

Hát a tesztek még mindig halvány pozik, teljesen mindegy milyen márkát veszek, és nincs semmi tünetem...

2017. febr. 1. 16:36
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a tegnap reggeli, mit gondoltok? Ugyan az a márka mint az első amit feltöltöttem.

2017. febr. 2. 22:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez egy halvany pozitiv teszt. Azt gondolom hogy a pozitiv teszt terhesseget jelent.........
2017. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent en orvoshoz mennek ha verzes mellett terhessegre gyanakodnek, nem tesztcsikokra pisilgetnek es az eredmenyrol ertekeznek netezokkel. Ha pozitiv tesztek vannak de verzes is talan egy vervetel kellene mert lehet hogy napokig csak a tesztcsikokat elemezgetjuk kozben meg esetleg novekszik egy mehen kivuli magzat......
2017. febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!