Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagyobb súlyok emelgetése...

A nagyobb súlyok emelgetése ugye nem lehet gond, ha hozzá vagyok szokva?

Figyelt kérdés
Munka. 25 kg kb. Az első hetekre gondolok. Amikor még esetleg én sem tudom hogy terhes vagyok.
2017. jan. 25. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

A kimaradó menstuációig abból a szempontból nem gond, hogy max. nem leszel terhes.

Utána vetélést okoz.

2017. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
25 kg emelgetése akkor is káros egy nőnek, ha nem terhes. A női nemi szervek süllyedését okozza hosszú távon. Nagyon korai terhességnél inkább az ütődéssel, rázkódással járó sportokat, mozgásokat nem ajánljak, de onnantól, hogy kiderül a terhesség az első trimeszter végéig emelni sem szabad.
2017. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Huuu haaaa

Akkor nekem vagy 3x el kellet volna vetelnem es nem gyereket szulnom

Lehet ufo vagyok ?


Ugy gondolom h ha hozza vagy szokva akkor nem art

Ez ugyan olyan mint a sport

Erezni fogod mikor mar a testednek nem esik jol az emelgetes

Akkor kerj masik munkakort vagy valahogy oldjak meg h ne keljen

Ha nem megy tappenzre mesz

2017. jan. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Van egy nagy lányom és bizony mikor nagyon beteg volt emelgetnem, sőt vinnem kellett mert lábra sem tudott állni.
2017. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ajánlott, de ha nem lehetne, akkor senkinek nem lenne második gyereke.

Érezni fogod, ha nem tesz jót!

2017. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha egészséges a terhességed és hozzá vagy szokva, nem fog vetélést okozni. De az első feltételt sajnos előre senki nem szokta tudni.

7-15 kilós gyerek, esetleg téli göncben, takarókkal + 10-15 kilós babakocsi + esetleg bevásárlás... tényleg jó eséllyel nagyjából ennyit emelgetnek az 1-2 év korkülönbséggel második gyereküket váró anyukák is (bár koránt sem egészséges pár szervüknek).

2017. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nezd, parom munkahelyen szabaly hogy kismama mem emelgethet, helyette masnak kell elvegezni. Pont a minap feljott a tema mert mondta hogy sok naluk a kismama es hogy ok sracok pakpljak a rekeszeket helyettuk de szivesen teszik. Ez azert elmond egyet s mast.

(Elelmiszerbolt-lanc egyebkent)

Ha nem muszaj, ne tedd. Nem feltetlen okoz vetelest de ahhoz mar eleg sokaknak okozott hogy ne orosz rulettezz a gyerekeddel. Baratnom kirhazban kotott ki egy emeles utan. Egeszseges terhesseg volt (addig), egyszeruen felemelte a nagyobbik gyereket mert siettek az utcan es a gyerkoc nem akart menni. Nyilallas, otthon veres bugyi, korhaz.


Persze sokan emelgetnek de sokan mas veszelyes dolgot is csinalnak attol es persze nem biztos hogy bajuk lesz mert lehet szerencsejuk van. Lehet neked nem lesz.

2017. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy gyárban dolgoztam,kb.mi is ilyen súlyokat emelgetünk. Terhes lettem, 7.hétig dolgoztam ugyanúgy,semmi bajunk nem lett. Ugye kimaradt a mensi,vátam,hogy csak késik mert PMS tüneteim voltak,közben ugyanúgy melóztam. Amint kiderült a baba táppénzre jöttem. Szóval első időkben,míg te magad sem tudod,hogy terhes vagy,nem hiszem,hogy gondot okozna. Egyetlen kolléganőmnek sem lett belőle baja... 29hkm
2017. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Végülis minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra... Aztán majd a maga kárán tanul.


Egyébként a terhes nőket kötelező olyan munkakörbe áthelyezni, ami nem veszélyezteti az ő és a magzat egészségét.


1.

2017. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amint kiderül a terhesség persze tudok más munkakört kérni (bár ez fizet a legjobban) és táppénzre is mehetek, csak azzal azért nem állnék a főnök elé, hogy késik 1 hete és lehet terhes vagyok. :)
2017. jan. 26. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!