Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek másik tesztet, vagy...

Vegyek másik tesztet, vagy jól csináltam meg és így felesleges?

Figyelt kérdés

Gondolom mint minden babára vágyónak,így nekem is ott motoszkál,hogy mivan ha most tényleg sikerült...


Tegnap vettem 1 facelle tesztet,igazából postával,mert nem volt időm elmenni a rossmannba es mást is vásároltam. Tehát kihozta a postás,átvettem.


Kibontottam a csomagot,de a teszt szinte vacogott olyan hideg volt. Megcsináltam,de kb 2 perc volt mire nagy nehezen és iszonyat lassan végigfutott a vizelet,az se vízszintesen,hanem valahogy felül jött le.


Csináltam már máskor is ilyen fajtát de az mondjuk nem lassult be így a hidegtől. Kérdésem az lenne,hogy számít valamit,hogy nem szobahőmérsékletű volt a teszt?


2017. jan. 26. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha extrém hidegben volt a teszt, akkor az szerintem befolyásolhatta a folyadék (vizelet) eloszlását.

Én biztos csinálnék egy másik szobahőmérsékletűt.

2017. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg!
2017. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!